Wtorek, 20 październik 2020, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Clouds
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 80
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
25.09.2020, 15:43 | czytano: 9842

Duże ognisko koronawirusa w Białce Tatrzańskiej

W Domu Pomocy Społecznej Dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Intelektualnie w Białce Tatrzańskiej, prowadzonym przez siostry Serafitki, stwierdzono 17 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Wirusem zakażonych jest 12 podopiecznych i 5 pracowników ośrodka. Są to osoby dorosłe w różnym wieku. Jak powiedziała nam dyrektor DPS-u, placówka została podzielona na dwie strefy. - Zrobiliśmy wszystko, żeby zabezpieczyć nas przed dalszym rozprzestrzenianiem się wirusa - mówi. Osoby chore zostały oddzielone od zdrowych, część przebywa na kwarantannie. Na szczęście stan zakażonych jest dobry i żaden z nich nie wymaga leczenia w szpitalu.

r/
najnowsze informacje
komentarze
TILT17:15, 25 września 2020
Motyla noga jak mozna byc chorym a jednoczesnie zdrowym?!
lb16:32, 25 września 2020
ktorego osrodka, zakladu pracy etc sanepid nie zbada, tam SĄ zakazeni. oni sa wszedzie. wnioski niech sam sobie kazy wyciagnie. ja nie neguje covida, ale wnioski niech sobie kazdy wyciaga :)
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij