Czwartek, 22 październik 2020, Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii
Rabka Zdrój i okolice
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 7.632 km/h Wilgotność: 84
Clear
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
18.10.2020, 11:45 | czytano: 8838

Rodzina i policja poszukują Sławomira - aktualizacja

Trwające poszukiwania 28-letniego Sławomira S., który dnia 12 października wyszedł z domu w Szczawnicy i bliscy stracili z nim kontakt - zakończyły się.

"Zaginiony odnalazł się wczoraj (21.10.br.) w Krościenku" - poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Nowym Targu.

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
pepi14:34, 18 października 2020
Mam nadzieję, ze pan Sławomir odnajdzie się jak najszybciej...
Kp13:06, 18 października 2020
Oby się odnalazł cały i zdrowy bo rodzina na pewno się niepokoi. Z drugiej strony człowiek czasem, aż ma ochotę tak po prostu wyjść z domu nie mówiąc nic nikomu, wsiąść w pociąg i jechać przed siebie - morze , mazury, Praga. Iść niczym się nie przejmować, bawić się i wrócić do domu jak będzie ochota. Może jak dzieci już podrosną to zrealizuje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij