Sobota, 05 grudzień 2020, Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Clouds
Wiatr: 11.16 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty
31.10.2020, 19:00 | czytano: 2365

Internetowa inauguracja roku akademickiego na PPUZ. "Jest to dla nas w pewnym sensie bolesne"

Fot. Kadr z nagrania

Było Gaudeamus Igitur i Hymn Polski oraz przemówienie rektora. Nie było jednak spotkania na uczelni, ale internetowa transmisja video na inaugurację nowego roku akademickiego na Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

Ze względu na pogarszającą się sytuację epidemiczną, uroczyste posiedzenie Senatu połączone z Inauguracją Roku Akademickiego musiało zostać odwołane. Specjalnie dla całej społeczności akademickiej powstał krótki film inaugurujący wyjątkowy dla uczelni rok jubileuszu 20-lecia.

- Uroczysta inauguracja roku akademickiego jest ważnym wydarzeniem w każdej społeczności uczelnianej. I stała się już zakorzenioną tradycją. W przypadku naszej uczelni rok akademicki 2020/2021 rozpoczynamy bez uroczystej inauguracji. Taką decyzję podjąłem, konsultując ją z wieloma osobami. Przede wszystkim w trosce o państwa zdrowie - powiedział rektor prof. dr hab. Robert Włodarczyk, rektor uczelni, zwracając się do studentów i pracowników uczelni, w krótkim filmie, na którym towarzyszyli mu najbliżsi współpracownicy.

- Jest to dla nas w pewnym sensie bolesne, bo chcieliśmy uczcić nie tylko inaugurację roku, ale również rozpocząć świętowanie 20-lecia istnienia naszej Alma Mater - dodał. Wyraził jednak nadzieję, że w ciągu roku akademickiego uda się przeprowadzić obchody.

Rektor życzył całej społeczności uczelnianej wytrwałości i determinacji w realizacji założonych celów w trudnym okresie pandemii.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
Txt16:11, 1 listopada 2020
Jakoś inaugurację na innych uczelniach umieli zorganizować ale jak zwykle tzw. uczelnia wyższa znów pokazała klasę. Same partacze z tzw. kierownictwa znów wypieki cztery litery na swoich studentów. Żenada i porażka!!!!
rekrut09:00, 1 listopada 2020
https://.... I wszystko staje się jasne
Janek19:15, 31 października 2020
Król Goździków i czerwonych Kapturków!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy przyjmiesz szczepionkę przeciwko wirusowi SARS-CoV-2?

Tak
Nie
Jeszcze nie wiem

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij