Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Nowy Targ i okolice
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Clear
11°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 54
Clear
10°
Wiatr: 6.192 km/h Wilgotność: 91
Clear
10°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 66
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
08.11.2020, 17:23 | czytano: 6927

Spowolnione powroty do Krakowa

zdj. nadrodze.info

W niedzielny późne popołudnie przejazd z Zakopanego do Krakowa zajmował grubo ponad 2,5 godziny. W rejonie Skomielnej utworzył się kilkukilometrowy korek.

Pokonanie trasy z Klikuszowej do Piątkowej Góry zajmowało półtorej godziny. Zator tworzył się m. in. w Klikuszowej i Skomielnej.


s/
najnowsze informacje
komentarze
Dr.Edke23:27, 8 listopada 2020
Widzę że wciąż znajdują się harcerze którzy twierdzą ze nie ma pandemii.Obyscie się nie ockneli z ręką w nocniku jak covid dopadnie kogoś z waszych bliskich,wtedy będzie panika i szybciutko po pomoc do lekarzy???
ola23:08, 8 listopada 2020
@ty cwaniaku i tchórzu
Powtarzasz za mediami głównego nurtu i nie czytasz za wiele.
cytuje "Według Wierzby do szpitala zgłaszają się osoby, które chcą zostać wolontariuszami, bo na oddziałach leżą ich bliscy, których nie mogą odwiedzić. I to od dawna, bo w większości szpitali w Polsce w trakcie pandemii wprowadzono zakaz wejść dla ludzi z zewnątrz. Co ciekawe, potencjalnym "wolontariuszom" nie przeszkadza, że ich bliscy mają koronawirusa i przebywają na oddziale covidowym" i dalej czytamy
"Kilka dni temu zmarł w szpitalu mój mąż - mówi jedna z mieszkanek Podhala. - Przed śmiercią nie widziałam go przez miesiąc. Nie pożegnałam się z nim. Odchodził w samotności. Gdybym miała szansę jako wolontariusz do niego wejść choć na chwilę, to na pewno bym się na to zdecydowała."
Przestań powtarzać o tych już wolontariuszach. Poza tym jak szpital, nie ma pieniążków, żeby zatrudnić pomoc.??? Przecież szpitale dostają dodatkowe środki finansowe Dlaczego szuka wolontariuszy zamiast pracowników może mi ktoś wytłumaczyć ????
ola20:30, 8 listopada 2020
@grypa prawda ;) Serce rośnie jak to się ogląda . Niestety jak upadnie gospodarka to niestety my wszyscy.!!!
ty cwaniaku i tchórzu20:07, 8 listopada 2020
Grtpa@ : jak jesteś taki bohater to zrób właściwy krok i jako wolontariusz udaj się do szpitala i zacznij opiekować się umierającymi na cowid ludźmi. W szpitalu na takich bohaterów oczekują i przyjmują ich z otwartymi sercami i rekami , ty cwaniaku .
Kloss19:15, 8 listopada 2020
Tylko takim sposobem turystyka , góry i spacery zwalczymy Ściemę PIS.
Jak chcą to niech chorują razem z świrniętymi wirusologami rządowymi opłacani niestety z naszych podatków .
grypa17:33, 8 listopada 2020
Cieszy że są normalni nie fani fałszywej paniki,świrusa.Nie siedzą w domach,piwnicach w maseczkach i drżą żeby ich katar nie dopadł.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij