Czwartek, 23 września 2021, Imieniny: Bogusława, Tekli, Liberta
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
14°
Wiatr: 13.176 km/h Wilgotność: 68 %
-
brak pomiaru
Rain
12°
Wiatr: 11.34 km/h Wilgotność: 76 %
-
brak pomiaru
Clouds
13°
Wiatr: 9.756 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
12°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 68 %
23.11.2020, 16:27 | czytano: 14169

Jednego z koni trzeba było uśpić... Policja podała szczegóły wczorajszego wypadku w Trybszu

Fot. Michał Adamowski

Jeden z dwóch koni z zaprzęgu, na który w Trybszu najechał samochód, z uwagi na odniesione obrażenia został uśpiony - informuje nowotarska policja.

Do zdarzenia doszło przed godziną 18, na drodze prowadzącej w kierunku Trybsza. - Kobieta kierująca volkswagenem najechała na jadącą z przodu furmankę - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. -Dwie z trzech osób jadących wozem zostały przewiezione do szpitala na badania. Jeden z dwóch koni z zaprzęgu z uwagi na odniesione obrażenia został uśpiony.

Kobieta kierująca samochodem i woźnica byli trzeźwi. W chwili zdarzenia było już ciemno, a dopuszczalna prędkość wynosiła 90 km/h. Dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, w tym czy pojazd zaprzęgowy posiadał oświetlenie, będą wyjaśniane w prowadzonym przez funkcjonariuszy postępowaniu.

oprac. r/ KPP Nowy Targ, zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
aro11:17, 27 listopada 2020
Ongus
na badanie wzroku? już za późno, bo to ślepe całkiem, szkoda ino konika bo poległ...i oczywiście tych ludzi co to się strachu najedli
"kobieta kierująca"-chyba kobieta nie umiejąca kierować!
Ongus17:30, 26 listopada 2020
Kierowce skierować na badanie wzroku aby wyeliminować kurzą ślepotę.
Dzisiaj koń a innym razem pieszy , trzeba używać długich świateł i może zwolnic a nie z telefonem w ręce i jazda !!!
kierowca bombowca14:28, 24 listopada 2020
Pojazd zaprzęgowy dostatecznie oświetlony to chyba kawał tygodnia i to jeszcze na Podhalu. Dawno się tak nie ubawiłem. Ciągnik z przyczepą drewnianą nieoświetlony, kierujący potrafi wykonać nagły lewoskręt i dziwi się, że koś za nim hamuje z piskiem opon.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij