Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Szczawnica i okolice
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
11°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 76
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Clear
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
21.12.2020, 16:01 | czytano: 6298

Przedświąteczne korki w Nowym Targu

Fot. Czytelnik

Nowy Targ - centrum handlowe Podhala - przeżywał dziś oblężenie. Wielu mieszkańców Podhala ruszyło do Miasta na przedświąteczne zakupy.

Korkowały się niemal wszystkie główne ulice. Przejechanie centrum zajmowało momentami kilkadziesiąt minut.

Należy spodziewać się, że taka sytuacja utrzymywać się będzie do czwartku.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Żegnam NT13:44, 22 grudnia 2020
W tym mieście nie da się normalnie żyć.
Piszę z perspektywy mieszkańca NT.
Ludzie ze wsi mają to w d..ie. Dla nich to rozrywka przyjechać na zakupy, postać w korkach. W końcu po to zakupili samochody, te używane VW i Audi.
Sama przyjemność taka wyprawa do miasta. A że się stoi w korku? Ważne, że się siedzi w samochodzie. Ale dla mieszkańca tego miasta to koszmar. Codzienna jazda do pracy i z pracy to dwie godziny dziennie zmarnowane.
Taka pani ze wsi to se pośpi do 11, a później jedzie do Biedronki na zakupy. Mąż gdzieś tyra na budowie za granicą. A tu czasu w bród.
Na benzynę jest, na żarcie jest. Jazda do miasta to rozrywka.
Ja już to obczaiłem. Do godz 7 korki, bo jadą do pracy i odwożą dzieci. Później trochę luzu, potem ok 11 znowu korki bo się wyspali i cza sklepy obskoczyć. O 15 tymczasowe korki bo ludzie z pracy wracają. A od 17 znowu korki, po po biedzie i ekipy znudzonych małolatów walą do McDonalda i przy okazji gonią po sklepach bez celu.
Jeszcze parę lat do emerytury i spier..am stąd.
Jest wiele miejscowości w Polsce i życie tam jest dużo łatwiejsze.
lewy migacz07:32, 22 grudnia 2020
Popieram @ja, niestety jak zwrócisz takiemu uwagę to obrzuci cię obelgami.
Ludzie za kierownicą nie myślą o bezpieczeństwie i płynności ruchu. Dopóki prawka będą rozdawać jak karty rowerowe a za naruszenie porządku nie będzie natychmiastowej, surowej kary to będziemy mieć na drogach "bangladesz".
Nie wszyscy muszą mieć prawo jazdy. Jeśli nie są w stanie skupić się na prowadzeniu pojazdu to są zagrożeniem dla innych i powinni korzystać z komunikacji zbiorowej.
zen06:24, 22 grudnia 2020
od tygodnia kupują i są takie korki.
Obieżyświat22:23, 21 grudnia 2020
W jedynie słusznej Smogowej Stokicy Polski zrobiło się światowo. Smog jak w Pekinie, korki jak w Warszawie, porządek jak w Dhaka.
papka19:45, 21 grudnia 2020
parzy pieniądz/inflacja/ trza go wydać i warto stać nawet godzinę w koreczku. Za rok za tę kasę kupi się o połowę mniej więc warto
NEW TARG CITY18:15, 21 grudnia 2020
Najliczniejsza pielgrzymka w miescie z blachami KTT.Witamy!
Ja17:21, 21 grudnia 2020
A barany ciągle wjeżdżają na skrzyżowanie, nie mając możliwości jego opuszczenia po zmianie świateł. Jakie są tego efekty widać. Niestety co roku to samo i co roku nowotarska policja ma to w d.....e. A może by tak mandaciki? Jest przecież za to konkretna kara i punkty?
górol jo se górol17:18, 21 grudnia 2020
Jak ze to? Przeca covidka miała syćkik rozgonić.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij