Czwartek, 06 maj 2021, Imieniny: Judyty, Juranda, Benedykty
Nowy Targ i okolice
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 81
Clear
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 70
Clear
Wiatr: 7.452 km/h Wilgotność: 90
Clear
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 81
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
03.01.2021, 10:26 | czytano: 5795

Wał nad Tatrami (zdjęcia)

zdj. Michał Adamowski

Nasz region znalazł się w ciepłym wycinku niżu z ośrodkiem nad południową Francją. Napływa do nas cieplejsze powietrze polarne morskie. Ciepłym masom powietrza towarzyszy tworzenie się nad Tatrami malowniczego wału chmur.

IMGW zapowiada na dziś zachmurzenie umiarkowane, w górach powyżej 1200 m n.p.m. opady śniegu. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C, w rejonach podgórskich około 3°C, wysoko w Beskidach od 0°C do 2°C, na szczytach Tatr około -4°C. Wiatr wschodni i południowo-wschodni. Wysoko w górach wiatr dość silny, porywisty, południowo-zachodni.

W nocy zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Miejscami opady deszczu, w górach powyżej 1100 m n.p.m. opady śniegu. Lokalnie możliwe opady marznące powodujące gołoledź. W dolinach możliwe mgły ograniczające widzialność do 200 m. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, w rejonach podgórskich od -3°C do 0°C, wysoko w Beskidach od -3°C do 0°C, na szczytach Tatr około -8°C. Wiatr na ogół słaby, z kierunków wschodnich, lokalnie zmienny. Wysoko górach wiatr umiarkowany, południowy.

Jutro - zachmurzenie umiarkowane i duże. Miejscami, słabe opady deszczu, w górach powyżej 1100 m n.p.m. opady śniegu. Rano lokalnie możliwe opady marznące powodujące gołoledź. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C, w rejonach podgórskich około 3°C, wysoko w Beskidach od 0°C do 2°C, na szczytach Tatr około -6°C. Wiatr słaby, wschodni. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

IMGW, s/ zdj. Michał Adamowski
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
hit18:09, 3 stycznia 2021
Obserwator -- A śmierć iluś tam ludzi to dla ciebie nic .Ludzie jednego sezonu nie usiedzicie w domach .Dla was najważniejsze to własne ja,. a może to będzie wasz ostatni wypad w ,,, góry '' Szanujmy się wzajemnie bo być może niewiele nam już zostało czasu .
Obserwator10:54, 3 stycznia 2021
Ale pustki na szlakach i parkingu...głupota górą
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij