Sobota, 17 kwiecień 2021, Imieniny: Roberta, Rudolfa, Stefana
Szczawnica i okolice
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 14.832 km/h Wilgotność: 87
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
04.01.2021, 13:09 | czytano: 5458

Uaktywnili się oszuści

Arch. Podhale24.pl

Oszuści dzwonią dziś do mieszkańców gminy Nowy Targ, Czarny Dunajec i Jabłonka. Próbują wyłudzić pieniądze metodą "na wnuczka" lub "na policjanta".

- Dzień dobry jestem policjantką. Pani wnuczek spowodował wypadek. Aby nie trafić do więzienia należy przekazać pieniądze... - tak zaczynają rozmowę. Następnie w celu wiarygodności, fałszywa policjantka przekazuje telefon fałszywemu wnuczkowi, który w dalszej rozmowie potwierdza całą historię.

- Od samego rana do mieszkańców powiatu nowotarskiego dzwonią oszuści podający się za policjanta i wnuczka. Oszuści dzwonili już do mieszkańców gminy Nowy Targ, Jabłonka i Czarny Dunajec - ostrzega asp. Dorota Garbacz, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu. - Jeżeli odebrałeś taki telefon bądź pewien, że dzwoni oszust! Rozłącz się!
Nie daj się oszukać fałszywemu policjantowi, czy wnuczkowi. Nigdy nie przekazuj pieniędzy nieznajomym - dodaje.

oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
piotrek20:52, 4 stycznia 2021
uaktywnili się oszuści metodą na polityka - typu morawiecki , kaczyński ziobro , glapiński , kurski i inni ...
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij