Piątek, 26 luty 2021, Imieniny: Aleksandra, Mirosława, Dionizego
Szczawnica i okolice
Clear
12°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
11°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
16°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
15°
Wiatr: 20.376 km/h Wilgotność: 45
Clear
15°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Clear
15°
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 31
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Umiarkowana
08.01.2021, 21:47 | czytano: 3516

Winter Classic gra, choć inaczej niż dotąd

Wielu z Was początkiem roku z pewnością czekało na wieści o noworocznym meczu hokejowym Winter Classic, jaki od lat organizuje grupa zapaleńców z charytatywnym zacięciem. Pandemia pokrzyżowała co prawda ich plany, ale działają i już w sobotę 9 stycznia - dadzą o sobie znać.

Noworoczny mecz hokejowy odbędzie się, kiedy pozwolą na to pandemiczne obostrzenia. Tymczasem ze swoją nową charytatywną akcją stowarzyszenie Winter Classic startuje - a jakże - online!

Już jutro, w sobotni wieczór na facebooku Winter Classic odbędzie się Livestream Charytatywny Winter Classic - tym razem pod hasłem Gramy dla Lilianki!

Lilianka Głodziak urodziła się jako wcześniak z niedotlenieniem okołoporodowym. W 6 miesiącu życia stwierdzono u Lilianki encefalopatię nieokreśloną, a w 18 miesiącu rozpoznano padaczkę lekooporną i porażenie czterokończynowe.
Lilianka ma obniżone napięcie mięśniowe, nie mówi, nie siedzi i nie chodzi, ma również duże zaburzenia widzenia. Wymaga intensywnej rehabilitacji ruchowej, a także intensywnej terapii wzroku i wielu innych.
Akcja ma na celu zebranie środków na leczenie, rehabilitację oraz wyposażenie medyczne potrzebne do codziennego funkcjonowania Lilianki.

Będzie mnóstwo zabawy, aukcje i ciekawe gadżety - transmisja realizowana będzie z chłopakami ze Ślebody, nie będzie więc miejsca na nudę.

Transmisja rozpocznie się w sobotę 9 stycznia o godzinie 18.00 na www.fb.com/winterclassic.nowytarg oraz na zaprzyjaźnionym kanale YouTube.

wo/
najnowsze informacje
komentarze
:)12:24, 9 stycznia 2021
Brawo
MISFITS07:45, 9 stycznia 2021
I o to chodzi tak 3 mac mosci panowie!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij