Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Szczawnica i okolice
Rain
15°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 72
Rain
14°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 72
Rain
16°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 72
Rain
19°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 48
Clouds
15°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 72
Rain
15°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 72
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
11.01.2021, 18:22 | czytano: 15022

Góralskie Weto ma zapłonąć na stokach narciarskich. Pitoń ogłosił, że część przedsiębiorców otworzy biznesy 18 stycznia (zdjęcia)

Fot. Piotr Korczak

- Pozbyliśmy się złudzeń, że ma pan jakieś dobre intencje, a może nawet i nie, bo ten krok spowoduje, że ludzie już na pewno się zbuntują - powiedział Sebastian Pitoń, zwracając się do wicepremiera Jarosława Gowina, który po południu przedstawił propozycję rządowej pomocy dla gmin górskich. W odpowiedzi późnym popołudniem pod Wielką Krokwią w Zakopanem odbyła się konferencja akcji Góralskie Veto.

- Rzucenie tych ochłapów samorządom ułatwia nam robotę. Dzisiaj rozpoczynamy akcję i na stokach narciarskich zapłoną pochodnie z literą "V" jak "Veto". Prawdopodobnie w czwartek zorganizujemy natomiast konferencję, na której ogłosimy, że całe Podhale, południe, miejscowości żyjące z turystyki, otworzą się. I zakończymy to szaleństwo, które chce zniszczyć Polskę - powiedział lider akcji.

Jak dodał, wierzy, że "cała Europa wysiądzie z tego szaleńczego pociągu, który zmierza w kierunku destrukcji". - Nasz bunt jest powrotem do normalności. Będziemy normalnie żyć i pracować - podkreślił. - Stawiamy wszystko na jedną kartę: teraz, albo nigdy.

Podczas spotkania doszło do niespodziewanej sytuacji, ukazującej rozłam wewnątrz przedsiębiorców. Część z nich chciała zabrać głos niezależenie od Sebastiana Pitonia, ale zrezygnowała. Nie zgadzają się oni, jak mówią, z radykalną postawą grupy skupionej wokół architekta z Kościeliska, która chce "iść na udry z rządem". Inny był też, niż zapowiadany, przebieg konferencji, bo organizatorzy informowali wcześniej, że górale zjadą ze stoku i popalą pochodniami napis "Weto". Ostatecznie wystąpił tyko Sebastian Pitoń.

r/
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
To przecie was17:52, 21 stycznia 2021
@ "..."
Jak "brylancik" to już oszlifowany, nieoszlifowany to jeszcze diament.

Nie znasz go a już się boisz?
...01:59, 21 stycznia 2021
Widać kto za kim jest. Lewica prawica konfederacja i inne obrzucajcie się dalej młotkiem a Podhale to Podhale samo sobie poradzi. Bez polityków tylko proszę nie przeszkadzać. Kto to jest pitoń bo nie znam tego człowieka i czym on się zajmuje. Bo to ponoć brylancik tylko nieoszlifowany. I ponoć chce politykować.
mydlanabańka20:31, 14 stycznia 2021
litera ,,V" niezbyt dobrze mi się kojarzy oj wiemy co to było?
Sołtys20:06, 14 stycznia 2021
Popieram. !!! tyle tylko nie przesadzajcie z wypowiedziami, ze nie ma virusa a w szczepionkach są chipy Bila Gates'a
Ja też popieram11:52, 14 stycznia 2021
@ Popieram
Tylko bez "REWOLUCJI". Niech robią to, co robili w tym czasie rok temu.
LEPPERA TEŻ WYŚMIEWANO !!!!11:33, 14 stycznia 2021
@baciok@
@Śmieszny pitoń
@p
@świrek
@zdrowieirozsądek
@Poerty
@Qwerty
@Zatroskany turysta
@Jo
@normal
@pitu pitu
@Ja
@Pytający ??
@ff
@Mecenas
@jaś
@za miedzy
@ZochazKrakowa
@wojtek
@K.
@Moskwa
@Domyślowy

Zastanawiam się, skąd tyle jadu w tych komentarzach?!
Zastanawiam się, skąd tyle egoizmu, tyle zazdrości, tyle zawiści i nienawiści. Czy może głupota lub totalna ignorancja i brak jakiejkolwiek elementarnej wiedzy przez Was przemawia?!
Mam wrażenie, że autorzy, których wymieniam, są typowymi widzami i słuchaczami tzw. "TUBY TV", która to zrobiła im wodę z mózgu i odebrała umiejętność logicznego myślenia.

Kochani komentatorzy !!
Za jakiś czas zrozumiecie, że PAN SEBASTIAN PITOŃ ROBI KAWAŁ DOBREJ ROBOTY
Człowiek ryzykuję dla wszystkich własnym zdrowiem i życiem,
bo przecież - PRAWDA JEST OBECNIE NAJBARDZIEJ PRZEŚLADOWANA !!!
Obawiam się tylko tego, że kiedy to do Was dotrze, to będzie już za późno na cokolwiek. Moja więc prośba jest tak następująca; Zamiast przeszkadzać, weźcie różaniec do ręki i módlcie się o opamiętanie dla rządzących na całym świecie, a przynajmniej naszym krajem POLSKĄ !!!

Leppera też ośmieszano, a teraz wychodzi, że ANDRZEJ LEPPER BYŁ BOHATEREM , ale jest już za późno na przepraszanie. Tam działały służby specjalne, a może i teraz też działają ?!?!
DZIĘKUJĘ PANIE SEBASTIANIE !!!
POWODZENIA !!!
nopasaran11:24, 14 stycznia 2021
na Podhalu był już tak nawiedzony,podobnie zaczynał ale wszyscy wiemy jak to się skończyło?
Popieram10:21, 14 stycznia 2021
Proszę zobaczyć i posłuchać Pana Sebastiana Pitonia w wywiadzie z Lubecką w radiu Zet. Otóż ten człowiek ma 99,9 % racji w tym co mówi i co chce zrobić. Jeden odważny uratuje nasz kraj, a pożniej pojdzie za tym cała Europa i możliwe , że świat. Mafia świata, która chce panować nad wszystkim i zniszczyć gospodarkę i klasę średnią nie da rady. PANIE SEBASTIANIE I WSZYSCY GÓRALE ROZPOCZYNAJCIE REWOLUCJĘ !!! DOŚĆ TYCH FAŁSZYWYCH INFORMACJI!!!
gorol10:14, 14 stycznia 2021
@Valhalla
Co Ty brałeś?!
Martwię się o Ciebie!! :)
Warszawa, nie Moskwa, nie Bruksela10:05, 14 stycznia 2021
@ "wojtek"
Drogi "kolego" nadal masz niedotleniony mózg, idź na narty!

Nie porównuj Platformy z Konfederacją, to naprawdę dwa światy.
wojtek05:47, 14 stycznia 2021
Gdyby rządziła Platforma, albo Konfederacja to na pewno żadnych obostrzeń by nie było. Wtedy wszyscy mogli by prowadzić te swoje interesy. Tylko czy do tej pory nie zachorowało by w Polsce większość niedowiarków. A ilu wylądowało by na cmentarzu? Przypuszczam także że za szczepionki trzeba było by płacić o ile były by w ogóle dostępne. Czy wtedy ktoś myślał by o wyjeździe na narty?
Domyślowy22:16, 13 stycznia 2021
Ten organizator to chba prowokator.
Żyrafy wchodzą do szafy, a pawiany wchodzą na ściany? :).
antycovidian19:38, 13 stycznia 2021
Polecam YouTube : Górale mówią Nie obostrzeniom! Przedsiębiorcy odrzucają rządowe restrykcje! Sebastian Pitoń wRealu24
Maja17:56, 13 stycznia 2021
CAŁE PODHALE NA NARTY 18 STYCZNIA!!!!! WSPIERAJMY PODHALAŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW!!! A kto się boi niech w domu siedzi!!!! Wolność!!!
Warszawa, nie Moskwa, nie Bruksela15:09, 13 stycznia 2021
@ wojtek
A gdzie ty był do tej pory. a a?

Jak się już wyspałeś, to się przeciągnij, weź głęboki oddech, może mózg
ci się dotleni.
Moskwa13:08, 13 stycznia 2021
Mam pytanie do Konfederacji, w związku z propagandą prowadzoną przeciwko
Polskiemu Rządowi? Czy BRAK PANDEMII w przestrzeni publicznej jest korzystne dla
Państwa Polskiego, czy wręcz przeciwnie, jest POTRZEBNA, ponieważ rząd ma kłopoty
i należy ten stan utrzymać w celu destabilizacji polskiego rządu???.

Polska jest od lat celem ataków informacyjnych i propagandowych ze strony
Federacji Rosyjskiej. Obecnie, przy okazji kryzysu związanego z pandemią
korona wirusa, mamy do czynienia z mocnym zintensyfikowaniem tego typu działań.
Coraz większa jest liczba ataków informacyjnych na Polskę, ale także fake newsów,
które w czasie walki z epidemią mogą mieć szczególnie groźne skutki.

Czy Konfederacja na Podhalu, może coś ugrać politycznie na PANDEMII???.
K.11:10, 13 stycznia 2021
Ludzie, czy Wam szkoda, że przedsiębiorca chce walczyć o swoje?
Homo sovieticus - sam nie ma, ale niech inny jeszcze bardziej nie ma!!
za miedzy11:06, 13 stycznia 2021
Ostomili!
Zostawcie już w spokoju tego waćpana Pitonia, bo to już nie jest nic warte.
Aczkolwiek, gdy Pan Bóg obdarzył swoje Stworzenia, różnymi "Talentami", toteż nic dziwnego, że tenże talent ma coś do zrobienia ,za całe swoje zywobycie. Toż to właśnie o to chodzi, aby narobić szumu wokół swojej osoby, bo to jest właśnie sposób na własne i familji życie. A czyim kosztem to wszystko właśnie do przemyślenia. Rozsądku i rozumu i tyle wtym temacie.
leming doskonały07:36, 13 stycznia 2021
Wypowiedzi niektórych komentujących, sceptyków, osób przeciwnych, - widać, że zmanipulowanych przez PiS, rządzących - powstającego oddolnie ruchu, świadczą o ich krótkowzroczności, zawiści i zazdrości, że ktoś zaryzykował własnym majątkiem, by stworzyć firmę, zakład, pensjonat, mały wyciąg czy większą stację narciarską i w perspektywie kilkudziesięciu lat, wyrzeczeniami własnym i rodziny osiągnął sukces, który nieprawnymi decyzjami obecny "rząd" chce zniszczyć. Sprowadzić Polaków do roli "podludzi którzy mają zapier...ć za miskę ryżu" - ale zawsze tak "goje" byli traktowani, co teraz właśnie ma miejsce, co widzimy. Przez przeciwników tego oddolnego ruchu przemawia zwykła zazdrość, zawiść, że Im - Ich rodzinom się udało, osiągnęli pewien poziom dobrobytu, na który od dawien dawna pracują a sami nie mieli pomysłu, chęci, na stworzenie podobnego interesu, myśląc, że los spowoduje, że im za darmo z nieba spadnie. Jestem całym sercem za inicjatywą Pana Pitonia i życzę Jemu i temu ruchowi, by jak kula śnieżna rośli w siłę, by ludzie przestali się w końcu bać i zdecydowanie postawili się rządzącym. By ich ruch - stowarzyszenie rósł w siłę i swym zasięgiem objął całą Polskę, od Tatr po Bałtyk. By nie dali się złapać na "złego i dobrego policjanta" gdzie tym złym jest pisowski rząd ze swoimi nieprawymi decyzjami, rozporządzeniami, ustawowymi bublami, a tym "dobrym" w którego po raz kolejny wciela się Pan Gowin, przedstawiając wcześniej uzgodnione między sobą obietnice. - nie wierzcie "farbowanym lisom".
wojtek01:32, 13 stycznia 2021
Tacy ludzie dla których życie i zdrowie innych nie ma znaczenia są nic nie warci. Dla nich liczy się tylko aby się samemu nachapać. To co ten Pitoń prezentuje trudno nawet nazwać. /.../. Dla niego Polska którą się okrada i wyprzedaje jest lepsza od praworządnej i sprawnie zarządzanej.
Niech otwierają te swoje interesy, a potem niech pokrywają koszty leczenia, oraz odszkodowania dla tych tych co zachorowali i ich rodzin.
Teraz jest ten czas22:40, 12 stycznia 2021
Zaczyna ten Ruch niektórych niepokoić, coś ich uwiera.

Na początku była ignorancja
Nie wiedzieli o tym ruchu, nie widzieli. Było cicho
Potem, zaczęli kpić i szydzą nadal, ale już coraz bardziej zjadliwie.
Zaczynają się porównania do osób skompromitowanych jakby cel
p. S.Pitonia razem z przedsiębiorcami i tamtych był wspólny. Przecież to dwa przeciwlegle bieguny.
No i oczywiście podejrzenia o własne interesy, ukryte cele itd.
W zasadzie nic dziwnego. Począwszy od roku 1980 do dzisiaj mało kto tak naprawdę działał dla dobra ogólnego.
Niektórzy pytają tu o dzisiejszych posłów, ale czy my mamy takich?

Trzeba też być przygotowanym na różne niespodziewane scenariusze.
Teraz będzie etap, że tak powiem, na poważnie.
Oby ktoś nagle się nie poślizgnął, oby nie zaczął odczuwać dolegliwości innych niż covidowe.
Bądźcie ostrożni.
Życzę Wam i sobie by się powiodło. To się musi udać za pierwszym razem, drugiego zrywu może nie być.

I jeszcze jedno. Nie dopuszczajcie do siebie żadnych doradców, już się tacy jedni fatalnie w historii Polski zapisali.

Ps.
Słyszałem w Internecie o organizowaniu się podobnego buntu w Irlandii.
Skot21:57, 12 stycznia 2021
Tia, dudki ponad wszystko, a po nas chćby potop.
117km19:15, 12 stycznia 2021
Moderator cienki bolek z tobie

Z takich ust, to pochwała. Moderator.
Miotonik18:45, 12 stycznia 2021
Pitoń /.../ aż uszu puchną od tego fałszu
Maria17:12, 12 stycznia 2021
Czyźby K O D zawitał na Podhale ..
babka17:03, 12 stycznia 2021
Małom łyzeckom tys pojes nie musis siy łochlom nachapać .Pon architekt mo pewniy stołecek załatwiony kie telo siy burzy .Ferie siy skońcom i komu duzo jest otwierać .Zakiel co zrobis to dobrze pomyślij .Pomodlij siy o dobry rozum ijesce dobrze zastanów zebyś pote nie narzykoł .A jak jus bedziys narzykoł to na sobie ześ som źle zrobiył .i swojego rozumu słuchoł Nogorzej to narzykać i jesce pomyślijciy jako by to było za PO cy Wom tak jest źle .Jest jak jest jeść jest co i chodzić jest w cym i po nic siy w kolejce nie stoi .
Valhalla16:21, 12 stycznia 2021
Precz z FASZYSTOWSKIM lewactwem, które chce nam urządzić w Polsce BURDEL.
TVN, Sok z Buraka, GW i ich adoratorzy Żakowskie, wołki, trolle ....
Totalnie fałszują, konfabulują, POdgryzają, POdjudzają, POgardzają, POdburzają,
POdlizują się POdłej obcej agenturze, sami będąc wrogą POLSCE i POLAKOM agenturą
TVN, GW, to naprawdę totalne szczujnie.
Wysokie obciachy16:11, 12 stycznia 2021
Konfederacja vel Platforma Góralska, w akcji :D.
/.../

Żeby od razu pokazywać ucisk, niczym z placu Tienanmen to już kogoś grubo poniosło.
"fashysm znów podnosi głooowe, oł nołł!!!!" hehehe wiesz, w niemczech, belgii, nawet
usa powstają podobne protestpucze - w krajach gdzie ku*wa nie ma żadnej biedy, jeśli tylko
komuś się chce pracować. A o krajach gdzie jest REALNY REŻIM-cichosza. Lepiej nie mówić,
lepiej udawać, że my też jesteśmy tacy dzielni i udajemy, że walczymy z uciskiem :).

Opozycja tylko czeka na taką okazję, w której państwo byłoby sparaliżowane
i nie mogło podejmować ważnych decyzji gospodarczych, politycznych czy kryzysowych.
jajakobyły15:40, 12 stycznia 2021
Zaraz jak to szło.... a już mam , Wyklęty powstań ludu ziemi , powstańcie ....itd,, No co? Pasuje jak ulał.
A tak poważnie , w lecie korzystałem z bazy noclegowej od Gór Izerskich po Bieszczady - wszędzie stosowano środki ostrożności , nie zaraziłem się. Koleżanka prowadzi nieduży pensjonat na Podhalu , dostosowała się do sytuacji a i jej goście zachowywali się rozsądnie.
Nie jestem epidemiologiem ale sądzę ,że zagrożenie jest znacznie wyższe w kościele lub markecie niż w sensownie prowadzonym pensjonacie a już o stoku narciarskim nie w ogóle co mówić.
klio15:05, 12 stycznia 2021
Sebastian Pitoń ma już zaklepane miejsce we władzach,chyba w PO albo Lewicy,bo oni zbierają wszystkich zadymiarzy z całej Polski.Trzeba mieć tylko byle jakie hasło antyrządowe i już zostajesz posłem albo senatorem.Pójdzie pod rękę z jedną panią ze strajku kobiet,ona też ma już zaklepane.
wicher14:55, 12 stycznia 2021
A co z naszymi Podhalańskimi posłami , gdzie Oni są ? Mają ludzi w du...ie , im kasa się zgadza co miesiąc ani grosza mniej więc co im tam !!
BackSpace13:55, 12 stycznia 2021
Panie Pitoń Sebastianie,/.../ Przed Panem był już Kijowski i inne Lemparty.Tamci układali błyskawice ze zniczy i wszystkiego co im wpadło pod rękę,Pan będzie układał V z pochodni,więc jakiś postęp widać.Za nimi też miały iść tysiące i miliony niezadowolonych z obecnych rządów,a poszły małolaty , kilku staruszków z KOD-u i seksualni dewianci.Gdzie teraz są?Wypalili się jak te znicze,o Panu za 2 miesiące też już nikt nie będzie pamiętał..
MW13:11, 12 stycznia 2021
ten gościu ma tzw. zespół po covidowy - nie wiadomo czy na to będzie szczepionka, chyba że żyntycka mu pomoże ale to dopiero wiosną.
pik12:42, 12 stycznia 2021
Nareszcie i obudźcie się, przestańcie na tą partię głosować i nie wpuśćcie na stoki, wykończą cały biznes w górach żeby kupić za złotówkę, już kupili pierwszy bank
ZochazKrakowa12:21, 12 stycznia 2021
Oj, może Pan Pitoń /.../ Po letnim sezonie górale ręce zacierali bo tak dobrego sezonu nie mieli od lat! Zamknięte pół Europy i zawieszone loty spowodowały że ludzie masowo spędzali wakacje w Polsce - w tym w górach. Panie Pitoń, jak to się dzieje, że po trzech miesiącach płaczecie, że dutków wam brakuje bo tak obfitym sezonie? Kreatywna księgowość nawaliła czy jak?
za miedzy11:49, 12 stycznia 2021
Jo sie pytom, kim waś jezdeś, przebieroncem,cy tys Familijom. co by wom sie dorze dzia=oło na tyn Nowy Rok. I tutoj moji Ostomili, musem pedziec,jako nascy pradziadowie gogali c" Najgorsy jest ptok co we włosne gnozdo sro" No wybćce ale prowdo musi zawdy być na wyrzchu.
jaś11:33, 12 stycznia 2021
No no nowy chce się wykreować na pandemi!!!
"zobaczyła żaba jak się konia podkuwa i sama nogę wyciąga" a co mają powiedzieć Ci co mają pensjonaty czy nad naszym morzem czy nad jeziorami.Tam sezon jest tylko w lecie.A Wy tu macie cały rok i jeszcze wam mało!!!!
Kasia11:14, 12 stycznia 2021
Nie bójcie się mandatów.Nawet jeśli ten PROJEKT przejdzie. Po prostu trzeba się uprzeć przy swoim i odwoływać się w ciągu 7 dni. Podstawy prawne są. Precedens jest. Koniec potulnego siedzenia, bo zdechniemy wszyscy z głodu.
Kasia11:09, 12 stycznia 2021
Brawo górale!!! Wybieram się z dzieciakami do Was. Mam nadzieję,że to obudzi resztę Polaków, a może i resztę Europy.
117km10:55, 12 stycznia 2021
ka moj kom sie pytam

Tam gdzie jego miejsce. Moderator.
Stanley10:19, 12 stycznia 2021
Wasza naiwność mnie rozbawia. Całe obostrzenia maja na celu doprowadzić was do bankructwa, żeby odkupić za bezcen wasze majatki. W dzisiejszych czasach tylko ministrowie którzy co chwile sobie podwyżki dają będą mogli kupic te wszystkie wyciągi i pensjonaty a wiedzą że ich dni juz sa policzone to przejda na inna branże notabene juz rozwiniętą.
Mecenas09:37, 12 stycznia 2021
Otworzycie i co dalej, będziecie płacić mandaty które rząd właśnie zatwierdza. Oj adwokaci będą mieć dobre żniwa.
ff09:36, 12 stycznia 2021
Ten cały Pitoń miałby więcej zwolenników, gdyby nie mieszał w to szczepionki.
pamiętający09:36, 12 stycznia 2021
Dosyć pobłażliwości dla rządu. Trzeba twardo i konsekwentnie postawić na swoim i bronić swojego dziedzictwa, firm, przedsiębiorstw i racji większości. Dosyć jak to powiedział Pan Mentzen i Pan Braun "zamordyzmu tego bandyckiego rządu, który swoimi decyzjami prowadzi do upadku polskich przedsiębiorstw, zubożenia i upodlenia społeczeństwa. Premier Morawiecki, Ministrowie Szumowski, Niedzielski, były i obecny główny Inspektor Sanitarny, pod Sąd i do więzienia"
Pytający ??09:29, 12 stycznia 2021
Pokazac góralski charkter to znaczy co, ? Goralenvolk? Czy zatrudnianie na czarno, czy co sie da to na lelwo ?
Kaj09:22, 12 stycznia 2021
Litera "V", jako symbol - i to płonąca. Komuś chyba przypomniały się dawne lata, kiedy Górale wiedzieli jak się ustawić.
Szkoda, ze liczy się tylko kasa.
Ja09:20, 12 stycznia 2021
Jaki macie górale problem? !
Zamknąć biznes i na BEZROBOCIE się zarejestrować do czasu gdy wszystko wróci do normy .
pitu pitu09:18, 12 stycznia 2021
Pitoń to nie całe podhale .
ze wsi09:04, 12 stycznia 2021
tu nie chodzi tylko o samych górali ale ludzi - turystów,dzieci, którzy by normalnie mogli spedzić urlopy lub ferie i myślę że z większą korzyścią dla zdrowia niż siedzeniem przed tv czy kompem.Każdy normalny ma już dość,takie jakieś to prawo w Polsce mało normalne,ludzie jeżdżą za granice co tydzień,w sklepach budowlanych i marketach ful ludzi a na stokach nie mogą być???LOGIKI BRAK .
Otwierać06:53, 12 stycznia 2021
Albo wyzdychamy z głodu albo przez kowid. Tak czy siak wyjście jest jedno.
Sx06:50, 12 stycznia 2021
Tak trzymać i pokazać Góralski charakter .
Wkrótce im "podziękujemy"00:00, 12 stycznia 2021
@ "gość 123"
Szybszy jesteś niż poseł Jan KANTHAK (?) od Ziobry, bo to on przed sejmem będzie przedstawiał ten "genialny" pomysł.
Jeszcze nic takiego jeszcze nie obowiązuje, (nie tak "raz, dwa, trzy") i nie tak to ma być. Nadal będziesz mógł wystąpić do sądu o wstrzymanie egzekucji mandatu jednocześnie i jego uchylenie.
Myślę, że nie będzie to skomplikowana procedura.
Nie wiem czy będzie od tego opłata, ale i ona pewnie będzie do odzyskania.
Mariusz23:18, 11 stycznia 2021
Tłumy w sklepach pod dachem i tam się nie zarażają. A zamykają stoki na których każdy jeździ w odległości przynajmniej 4 metrów i to na świeżym powietrzu. Idiotyzm w czystej postaci.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego23:14, 11 stycznia 2021
Szanowni Wy, którzy chcecie żyć bez laski państwa.

Chcecie być szanowani i poważnie traktowani, więc sami wypełniajcie swoje postanowienia.
Jeżeli nie potraficie utrzymać jedności w swoich działaniach, to nie podejmujcie żadnych.
Jeżeli nie macie zaufania do ministrów, bo trudno go mieć, to miejcie je przynajmniej i przede wszystkim do siebie.
Inaczej zawsze przegracie i jeszcze będą się z was śmiać (co widać w komentarzach).
Złośliwi starają się wykpić wszystko, strój, postawę, oprawę, liczebność zebranych itd.
Niektórym w powiązaniu z rządzącą kliką żyje się dobrze, więc robią wszystko by tak było. Argumentują to ochroną zdrowia. O tym, jak to nasze zdrowie jest traktowane i perfidnie wykorzystywane do swoich celów przez rządzących, dowiadujemy się coraz szerzej.
Właściwa reakcja na te manipulacje też w narodzie dojrzewa.

Przedyskutujcie jeszcze raz swoją taktykę, ustalcie strategiczny cel, może utwórzcie swój fundusz itp.

Panu Sebastianowi życzę wytrwałości.
gość 12323:05, 11 stycznia 2021
Dostałeś mandat? Płacisz grzywnę. I to z automatu i bez możliwości odmowy przyjęcia kary. Taki projekt posłów PiS trafił właśnie do Sejmu. to już wiecie co będzie z góralskim wetem
normal22:30, 11 stycznia 2021
Ciekawe czemu Pitoń nie wołał Veto jak turyści jeździli do Austrii, Włoch czy na Słowację bo tam taniej niż Zakopanem.
Dziod22:30, 11 stycznia 2021
Tak jest . Polacy obudźmy się , puki jeszcze możemy .
Osiol21:48, 11 stycznia 2021
A mnie aż szarpie jak widzę premiera w tak drogiej maseczce za moje podatki a ja w chińskiej szmacie nic nie wartej on z mojej krwawicy z rządem se nie żałuje
Jo21:45, 11 stycznia 2021
Otwirojcie prokurator ino na to ceko . Kasy trzeba na trzynostke
bb21:41, 11 stycznia 2021
@ "aa "
Ty, to chyba oglądałeś konferencję prasową ministra zdrowia, skoro tak trafnie komentujesz.
Nie wiem czy oglądałeś dzisiejszy program "warto rozmawiać", dopiero miałbyś co napisać pod adresem tych "zatroskanych" naszym zdrowiem.
były pracodawca21:36, 11 stycznia 2021
JEST WYJŚCIE...skoro tarcza jest dla wybrańców / musi to być główna działalność i zatrudniać pracowników- co przy działalności sezonowej np. szkółki narciarskie - jest niemożliwe/ ---to trzeba cofnąć tarcze i obniżyć pensje sferze budżetowej o połowe , cofnąć 500plus dla bogatych, zmusić energetykę i gazownictwo o obniżenie cen mediów i rynek sam sie ureguluje - ceny pszybują w dól ..i wtedy niech rząd wprowadza zamrożenie gospodarki jak to robi teraz na królikach doświadczalnych jakimi są ludzie pracujący na własny rachunek..
Ferdek21:35, 11 stycznia 2021
Tylko żeby nie wyszło jak zwykle, czyli wielkie zapowiedzi, trochę krzyku a później nieporozumienia, kłótnie, każdy chce po swojemu, aż w końcu wszystko się rozpada i nie zmienia się nic...
Naprawdę tak ciężko usiąść i ustalić coś na co wszyscy się zgodzą?

Czy wy naprawdę myślicie że będziecie żyć wiecznie, albo chociaż 100 lat?
Chyba muszę uświadomić wam coś strasznego - kiedyś WSZYSCY umrzemy!
Ale można żyć i umrzeć godnie, jak człowiek, a można też żyć i umierać jak zwierzę, w kagańcu, na łańcuchu, z zakazem opuszczania swojej budy i na łasce/ niełasce swoich panów, którzy może rzucą wam jakiś kawałek kiełbasy jak będziecie wystarczająco długo skamleć.
O bezwzględnym posłuszeństwie chyba nawet nie trzeba przypominać bo to oczywisty warunek konieczny.

No tak, zapomniałem że przecież już niedługo to wszystko się skończy, najpierw wrócą strefy czerwone i żółte, później zielone...
Jeszcze tylko tydzień, dwa, no może miesiąc, albo kilka, jeszcze tylko szczepionka i wszystko będzie normalnie.

Szczepionka co roku oczywiście, do tego ciągły dystans, dezynfekcja no i te cudowne szmaty na gębach, przestrzeganie kolejnych, coraz durniejszych obostrzeń, kolejne "lokdałny", ciągłe kontrole, blokady ograniczenia, "NO BO PRZECIEŻ MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO BY TEN POTWORNY WIRUS ZNÓW NIE WRÓCIŁ!!"

baciok@18:32, 11 stycznia 2021
"Służby specjalne powinny rozgonić to towarzystwo."

Co to za teksty? Młode lata ci się przypomniały czy co?
Leon21:18, 11 stycznia 2021
A kaj jest tyn ich Prezydynt co na niego głosowali,odziewali go w góralski strój,no kaz jest teroz,kaj tyn prezes,kaj wasi Posłowie z okolicy?Mocie coście chcieli i wybrali-hej
Zatroskany turysta21:14, 11 stycznia 2021
A za maseczki i zgromadzenie to ile im grozi?
Qwerty21:05, 11 stycznia 2021
Jaki kraj taki Janosik , żenujące ! Tylko dutki i wincyj dutków .
dziadek21:04, 11 stycznia 2021
Trzeba było zostawić przynajmniej tak, jak było do świąt. Były otwarte stacje narciarskie a jedzenie i picie tylko na wynos. Narciarze, którzy chcą pojeździć, a nie tylko lansować się w kurortach byli zadowoleni, a przedsiębiorcy tak bardzo nie protestowali. Teraz będzie może i wojna z rządem, bo góralom lepiej na odcisk nie nastapić...hej
Poerty21:03, 11 stycznia 2021
Ale z 2 strony zrobić przesiew na przeciw ciała i się nagle okaże że 90% ludzi z Małopolski już je ma i wtedy po problemie !!! No ale po co lepiej to mieć tam gdzie plecy tracą swoją szlachetna nazwę ....
No i jak zawsze21:00, 11 stycznia 2021
Ale przecież to całe Podhale biło pokłony przed tym nie - rządem , chlebem i solą witali a teraz co nie pasuje ??? Trzeba było myśleć jak wybory były - macie co chcecie może przy następnych opiekuna kota nie będziecie wspierać !!!
Prawda zwycięży21:00, 11 stycznia 2021
Brawo Górale, Polsko budzimy się !!!!!
Nie antyszczepionkowiec xD20:26, 11 stycznia 2021
Tak jest tak ma byc. Ludziki małe płochliwe marionetki, otworzyć wszystko gorzej nie będzie. Przy tak małej liczbie zachorowań powinniśmy być w żółtej strefie a tu sobie Lockdown robią kiedy chcą... Klamcy klamcy, tylko Konfederacja staje po stronie ludzi. Jeśli się boicie tego najsmiertelniejszego wirusa jaki był kiedy kolwiek siedzcie w domu. To nie dżuma!!
Przedsiębiorca20:24, 11 stycznia 2021
Tak to prawda od 18stycznia otwieramy hotele i pensjonaty oraz wszystkie stoki narciarskie BRAWO
zdrowieirozsądek20:24, 11 stycznia 2021
No i miał swoje 5 minut ... Teraz już dziękujemy. A tym co chcą szybko zarobić podpowiadam: sprzedaż pochodni
anty mosiek20:16, 11 stycznia 2021
Brawo ! Ne poddawać się bo " starsi i mądrzejsi " Was zlicytują !!!
świrek20:13, 11 stycznia 2021
On myśli że kim jest,Martą Lempart?
nowotarżanka20:12, 11 stycznia 2021
Brawo! Jestem z wami, czas zakończyć to szaleństwo! Albo teraz się zmobilizujemy albo już po nas...Powodzenia!
zgred20:06, 11 stycznia 2021
Pitoniu-ośmieszasz temat już choćby swoim wyglądem /.../ ubrałeś się chłopie w to wdzianko,znane głównie z uroczystych powitań prezydenta a niezbyt pasujące do poważnego reprezentanta przedsiębiorców.Dobrze,żeś jeszcze na koniu i z ciupagą nie wystąpił.Zobaczymy efekt twojej akcji,bo trzeba byłoby zacząć rozmawiać z dużymi firmami na podhalu,a ty tak raczej jak nowoczesny janosik.Do tego tak troszkę jesteś niewiarygodny,bo nikt architektom działalności nie zabraniał.Byłoby sensowniej gdyby akcję recenzował jakiś prawnik lub przedstawiciel wiekszej firmy z branży /.../ bo śmiesznie wygląda.Taki trochę "podhalański Kijowski z KOD"

Naruszenie regulaminu. Moderator.
ski alpine20:00, 11 stycznia 2021
Brawo, otwierać wszystko. W reżimie sanitarnym, ale otwierać.
p19:58, 11 stycznia 2021
jeszcze nie zaczęli , a już się żrą między sobą - tacy to gorole
Genton19:36, 11 stycznia 2021
Tak powinno być
LudZie powinni wyjść na ulice
Miarka się przebrała
Nie będziemy słuchać tych brukselskich pachołków
v19:24, 11 stycznia 2021
urzedy maja sie dodrze
Śmieszny pitoń19:23, 11 stycznia 2021
Pitoń...
/.../V jak veto!
V jak Vendetta może? Ha ha ha!
Żałosny jesteś z tym swoim veto!
Swój19:16, 11 stycznia 2021
Popieram !! trzeba wywrzeć na nich presję. Otwieramy !
Stach19:02, 11 stycznia 2021
W końcu...Orwierajcie Górale wszystko ...Rząd niech zacznie słuchać Górali
Leon19:01, 11 stycznia 2021
Brawo Brawo Brawo
Prawnik19:00, 11 stycznia 2021
W końcu Górale pokazali prawdziwą charyzmę i hardość. Niech się nie cyrtolą z rządem niech otwierają.
Qwerrt18:54, 11 stycznia 2021
@aa wstyd to coś takiego pisać. Dość tego! Chcą przedłużać do wyborów, bo już wiedzą że covid ustąpi przed wyborami. Lekceważą ludzi, niszcząc wszystko czego się złapią. Doszliśmy do przepaści, teraz to juź te ich obostrzenia niech sobie władzą w .....
Obserwator18:54, 11 stycznia 2021
Popatrzcie jak ten sam scenariusz jest w wszystkich krajach UE.

Pamiętajcie wszyscy jesteśmy pod panowaniem Uni Europejskiej i każdy kraj członkowski musi wykonywać rozkazy płynące z Brukseli. Tak jest od czasu przyjęcia traktatu Lizbońskiego. Podpisując ten traktat każdy naród zrzekł sie swojej suwerenności i poczęci niepodległości. Wiem , że to co pisze jest dla was dziwne i Nowe ale to dzięki temu , że UE ma swoich polityków w każdym kraju na swoich usługach , media wszelakie. I takie informacje jeszcze długo do Was nie przedostaną się.

Ten słodki cukierek medialny w postaci UE jak widzicie nie jest tak zdrowy dla Narodów które macie w głowie . Świat przyszły ma się składać tylko z jednego państwa , jednego narodu = UE z jednym prawem i jedną walutą z jedną myślą naczelną .Bez żadnej różnorodnośći , Wolności,
Ciężko taki pręgierz narzucić wolnym Narodom, wolnym ludzią .Ale żeby do tego doprowadzić trzeba wymyślić idee bardzo atrakcyjne i powoli skuszać ludzi , wyborców .na tym polega polityka spełniania podstawowych deprywacji. Takimi ideami jest wszelkiego róbta co chceta - wolność seksualna , dotacje jako promocja lenistwa.......itp.....
Brawo18:51, 11 stycznia 2021
BRAWO Otwieramy wszystko od 18 stycznia Brawo PODHALE
Absurdalny18:50, 11 stycznia 2021
Do aa
Szacunek do życia?? A za co my mamy żyć, bo te zakazy obejmują wszystkich, nie tylko kwatery prywatne i restauracje, ale i inne branże.
Nie wszyscy umrą, jak się boicie - zaszczepcie się, a my chcemy pracować.
Ludzie umierali, umierają i będą umierać, a my musimy troszczyć się o niewydolny system zdrowia - czas chwycić za ... i w bój!!!
STAŚ18:49, 11 stycznia 2021
Bardzo trudny okres, dla wszystkich !!! Co tu począć ?
Wiesiek18:46, 11 stycznia 2021
18 grudnia 2021 roku czy artykuł z przeszłości? :)
Nowy Targ city HARDCORE18:40, 11 stycznia 2021
Wies na maksa!Nie dochodzi do was ze mamy pandemie,...?!
woś18:38, 11 stycznia 2021
chce zbić kapitał polityczny na chorobie
Baca miescon18:37, 11 stycznia 2021
nowy Kijowski
kryja18:34, 11 stycznia 2021
Co tam zdrowie ludzi, najważniejsze, by się kasa na koncie zgadzała.
baciok@18:32, 11 stycznia 2021
Służby specjalne powinny rozgonić to towarzystwo.
aa18:29, 11 stycznia 2021
taki szacunek do zycia ludzkiego wstyd
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij