Poniedziałek, 27 września 2021, Imieniny: Damiana, Amadeusza, Mirabelli
Czarny Dunajec i okolice
-
brak pomiaru
Clouds
13°
Wiatr: 1.728 km/h Wilgotność: 85 %
Clear
12°
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 80 %
Clear
14°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
13°
Wiatr: 3.564 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
13°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 90 %
14.01.2021, 12:10 | czytano: 11245

Góralskie Veto: "18 stycznia otwieramy biznesy!" Apel do prezydenta RP o wsparcie (zdjęcia i film)

Fot. Piotr Korczak

Na parkingu pod Szymoszkową w Zakopanem, w obecności około dwustu przedsiębiorców z Podhala, lider Góralskiego Veta Sebastian Pitoń ogłosił "powrót do normalności" i otwarcie 18 stycznia biznesów turystycznych. - Zapraszamy całą Polskę, otwieramy się! - ogłoszono.

- Zamierzamy normalnie żyć, normalnie pracować - mówił lider akcji. - Postanowiliśmy dać impuls, żeby wszystko otworzyć i nie przejmować się rebelią w rządzie warszawskim, która niszczy porządek prawny RP i Polaków, polską własność. Zamierzamy wszystko otworzyć. Panie prezydencie Dudo, zapraszamy na narty. Mamy nadzieję, że nie będzie się musiał pan przebierać za sportowca, jak pani minister Emilewicz.Apelował do prezydenta, aby "z góralami ocalił Ojczyznę przed tymi, którzy ją niszczą". - Zapraszamy pana na Podhale, by porozmawiać o przyszłości Polski - dodał.

Pitoń dodał, że prawnicy związani z Góralskim Vetem sprawdzają, jakie rozwiązania prawne zastosować, by móc działać.

W spotkaniu uczestniczyli też przedstawiciele takich organizacji jak Bałtyckie Veto i Agro Unia.

Spotkanie zakończyło się odśpiewaniem Hymnu Polski.

Przedsiębiorcy związani z Góralskim Vetem są zdania, że obostrzenia wprowadzone przez rząd są bezprawne i skutkują upadkiem branży turystycznej na Podhalu.

r/ zdj. Piotr Korczak
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Stara baba co zymbów ni ma08:21, 17 stycznia 2021
A co na to Duda - Piotr Duda??
ol12:13, 16 stycznia 2021
@tadek,jeżeli już mowa o pluciu,to zacznij oceniać Twoją lempart,która właśnie opluwa policjantów.Dziecko idż do szkoły,bo masz braki przez zdalne nauczanie.Ani z Ciebie żaden biznesmen ani zdolny uczeń,porażka dla rodziców!
Covid gwiazda TV :)15:32, 15 stycznia 2021
wyłącz telewizor i pożądnie owiń streczem coby zaraza nie uciekła :) i dla bezpieczenstwa wyrzuć pilota.. i po temacie grypopodobnego wirusa zwanego marketingowo Covidem
antycovidian14:05, 15 stycznia 2021
Bareja by tego nie wymyśli - polecam wujka YouTube : Liczy się sedno, nie ornamenty - Emilewicz, Pitoń, Niedzielski
goral195712:31, 15 stycznia 2021
Gdzie wszyscy maja maseczki ,dlaczego policja ich nie spisuje trzyzby udawali ze nikogo niema .Powinno tak byc ze jak otworza to niema zadnych dotacji,powinna byc banderola policyjna na drzwiach i jak bedzie zerwano obojetnie przez kogo to 50 tys kary .Jak jest zakaz to przestrzegamy ,a dlaczego Rdzyk im nie pomaga i jego radio
D..a. i tak na wierzchu12:20, 15 stycznia 2021
@ Veto a później głową w piasek

Tarcza pomocowa? A wiesz, że to kolejne pożyczone pieniądze?

Gdzie masz tego pana prezesa Związku Podhalan. Może i ma w pewnych sprawach "głowę na karku", ale akurat w tych, schował ją chyba właśnie w piasek.

I trzecia sprawa. Nie pomyślałeś, że ten "Pan od Veta" czy ono się powiedzie, czy nie, może tak naprawdę najwięcej oberwać po głowie, obojętne, z prostymi czy kręconymi włosami.
Naczelnik nie zapomina. Kto ma powiązania z jego urzędnikami, ten tu wymyśla różne przeciwne kombinacje.
jajkobyły09:19, 15 stycznia 2021
Abstrahując od tego czy ten Pan mi się podoba czy nie a czytając komentarze praworządnych- bo rząd kazał , wystraszonych- bo oni nas zabiją i zawistnych- bo on się dorobił a ja nie proponuję:
Całkowitą natychmiastową likwidację całej branży turystycznej na podhalu.
Ciekaw jestem z czego ci wszyscy komentatorzy będą żyć bo przypominam ,że NZPS Podhale z którego żyli wasi dziadowie i ojcowie już nie istnieje.
Może marzy się co poniektórym powrót do czasów kiedy do Zakopanego przybył ks. Stolarczyk i zaczął górali cywilizować.
rowero-narciarz jeżdzący zdalnie..07:36, 15 stycznia 2021
jest światełko w tunelu...rząd obiecał otworzyć stoki narciarski ..w maju .. jak minie zagrożenie zarażenia dzieci ministrów przez motłoch..wtedy zamkną ścieżki rowerowe żeby ministerialna kadra mogła gzie ćwiczyć...
dziadeek07:30, 15 stycznia 2021
@dziadek - weź na przeczyszczenie.
Komu chcesz narzucić ten "reżim sanitarny"? Tym co mimo zakazów przyjeżdżają albo ich nocują? Tym młodym wychowanym na religii "róbta co chceta"?
Obserwuję taki "pensjonacik" co mimo obostrzeń cały czas hula.
Jedni podjeżdżają, inni wyjeżdżają, nikt się nie trudzi wietrzeniem pokoi, imprazki i imprezy. Jakie maski? Oni żyją w innym świecie.
No --- chyba że minister zdrowia w każdym "pokoje gościnne" wynajmie pokój dla jakiegoś nieprzekupnego inspektora sanitarnego.
Przecież to gołym okiem widać i czuć, że to całe towarzystwo jest wyznawcą teorii - cowid kacza zaraza!
Hip22:23, 14 stycznia 2021
Restauracja w Nowym targu też się otwiera od 18 stycznia brawo tam gdzie zawsze
dziadek22:18, 14 stycznia 2021
Popieram. Musimy wrócić do normalności. Ale musi to być w reżimie sanitarnym. Żeby zminimalizować ryzyko zakażenia i żeby władza nie miała się czego czepiać. Wszyscy solidarnie, bo wszystkich nie zamkną.
bogatemu też zawieje21:52, 14 stycznia 2021
Pewnie jak pobrali kredyty to im sie fajne za cudza kasę budowało i żyło. Ja jak wziąłem kredyt i noga mi sie powinęła to nikt sie nade mną nie litował a zwłaszcza komornik. To są konsekwencje życia za cudze i robienia interesu. No chyba że są źli bo muszą teraz wyciągać ze skarpety.
Veto a później głową w piasek21:40, 14 stycznia 2021
Taaa już to widzę. Prezydent zniesie kwarantannę i cowid i wyciągi ruszą!? A później wszyscy zapłacimy za to że Polska nie skorzystała z tarczy pomocowej itd. Suma sumarum będzie taki finał tego "górola bez akcentu" że przedsiębiorcy zapłacą wysokie kary za niedostosowanie się do zakazu. Wtedy dopiero będzie kryzys. Lepiej zainwestować w igielit i nie skakać i zaczekać do lata jak nas PO-szczepią i cowid zniknie Ps Mam pytanie w sprawie Pana od Veta-Cz to jest jakiś model który prostownicą włosy prostuje? Sprawy górali powinien reprezentować Prezes Związku Podhalan. To jest osoba z głową na karku i coś by mógł pomóc a tak to mamy rewię mody, cyrk i przepychanki aby zabłysnąć. Myślę że z tego nic nie będzie
czekając na Godota21:36, 14 stycznia 2021
Niech posłowie w ramach solidarnośći ze społeczeństwem ustalą sobie pensje na naszym średnim poziomie 3 tys/msc rezygnując z darmowych udogodnień typu -pobyty w hotelach, loty, ośmiorniczki w restauracjii na koszt podatnika..zrobią sobie 3 miesięczny lockdown..a potem sie ich zapytamy czy otwieramy gospodarkę czy dalej czekamy.........
wcurzony21:32, 14 stycznia 2021
Cała Europa się zamyka, przedłuża lockdown , rządy proszą o odpowiedzialność społeczeństwa i stosowanie się do restrykcji ,bo coraz więcej zarażeń. A ci co chcą otworzyć swoje interesy bo zamkniecie jest bezprawiem nie patrząc na to ,że przyczynią się swoim działaniem do dalszego rozwoju pandemii narażając innych ludzi. A ci korzystający z ich usług hotelowych czy gastronomicznych w dobie pandemii są też tacy sami samolubni jak ci protestujący,bo jedni patrzący na pieniądz a drudzy na swoja wygodę. W ten sposób to wiecznie będziemy mieli ten lockdawn. Protestujcie aby rząd dał wam właściwe dofinansowanie ,a nie przedłużajcie tej pandemii. Bo ja też przez takich jak wy i łamiących zakazy mam już dość tej sytuacji.
Sebastian20:50, 14 stycznia 2021
Piton na prezydenta !
ceper z wwa20:13, 14 stycznia 2021
w Zakopanym zima poza okresem ferii jest zageszczenie ludzi duzo mniejsze niz np w Warszawie , skoro miasta z urzednikami robotnikami studentami moga funkcjonowac to niby dla czego miejscowosci gorskie z nielicznymi turystami nie moga
Siekiera19:38, 14 stycznia 2021
Idzie wojna, idzie wojna, idzie krwawa rzeź....łaaaaaaaa
Domyślowy18:18, 14 stycznia 2021
Ten organizator to chyba prowokator.
Żyrafy wchodzą do szafy, a pawiany wchodzą na ściany? :).
Obserwator17:13, 14 stycznia 2021
Tak jest OFLAGOWAĆ auta ulice literą V V V
Niech widzą siłę GÓR
Addam17:10, 14 stycznia 2021
Bidoki ale to że mama lub dziadek umrze na covid to h.. trzeba ratę za porsze cayen zapłacić
Dawid17:08, 14 stycznia 2021
Napisze tak.!!! To wszystko jest żenujące, biedaki aż mi się żal zrobiło.!!!
Aai17:06, 14 stycznia 2021
Z powrotem chcą CZEPAĆ KASIORE na ceprach Buahaha !
po prostu człowiek16:56, 14 stycznia 2021
tadek: bo ten ruch nie ma nic wspólnego z błyskawicami a nawet jest ich przeciwieństwem. to nie jest zreszta protest a tylko normalność. dzis normalność nazywana jest nienormalnością. nie trudno zgadnac komu zalezy tak bardzo na prowokacjach..
świrek16:54, 14 stycznia 2021
@tadek
One już same sobie wystawiły odpowiednią ocenę.
jj16:26, 14 stycznia 2021
Ha ha, ciekawe na jak długo otworzycie się. Nie jestem za zamykaniem, ale dzięki Wam będziemy w domach siedzieć jeszcze dłużej. Pozdrawiam
Krupówki16:15, 14 stycznia 2021
Ino oni i oni i przedsiębiorcy i hotelarze i biznesmeni biedaki.Taka bieda....ostatnimi laty cienko było nie zarobili,turysta nie dopisywał przez 30lat nic się nie działo...20lat u prywaciarza robiłem w hotelarstwie na lewo zaczynawszy od 5zl/h a odchodząc po 20latach z 10zl/h.Ani pieniędzy nie odłożyłem ani nawet na dentystę nie było mnie stać.A ruch w Zakopanym powiecmy se szczerze jest 10miesiecy.Nachapali się na lewo kombinując i jeszcze mało i mało.Ale jak to mówią,chytry dwa razy traci.To już wolę być niewolnikiem rządu niż prywaciarza.Bo rząd w kryzysie to przynajmniej mnie pomyjami pokrzepi a prywaciarz w d... kopnie i pomyje zabierze.
weaew16:14, 14 stycznia 2021
Banda oszołomów, którzy stanowią zagrożenia dla zdrowia całego społeczeństwa. Oni będą "otwierać"a starsi i schorowani ludzie mają umierac, bo jego dutki ważniejsze.
Jamen16:09, 14 stycznia 2021
Panie Pitoń, nasi dziadowie, pradziadowie byli ludźmi niewykształconymi ale prawymi, honorowymi i życiowo mądrymi. Pan, wykształcony ale czy mądry? Naprawdę, nie wystarczy łodzioć sie w bukowe portki, żeby porwać naród. Trzeba tę mądrość posiadać. Dziadowie chyba z Pana dumni by nie byli.
w16:07, 14 stycznia 2021
W warunkach sprzed lockdownu branża turystyczna zarabiała krocie na swojej działalności, teraz chce, by się z nią solidaryzować. Szkoda, że w normalnych warunkach nie solidaryzujecie się z ludźmi tylko golicie ich równo.

Jeśli chodzi o uchylanie się przed płaceniem podatków, nie uważam tego, ze zbytnio szkodliwego działania. Mietek, który zarobi pod stołem, kupi za to passata, zatankuje go, a żonie da na ciuszki i gospodarka się kręci. To nie to samo co wyłudzanie VATu, który nie został nigdy odprowadzony.

Szanuję, każdego kto walczy o swoje. Jeśli akcja okaże się nielegalna, uczestnicy powinni zostać ukarani. Nie mniej jednak życzę powowdzenia.
Nemo15:59, 14 stycznia 2021
Jak SŁUCHAM Lempart to zaczynam wierzyć Darwinowi
Korona.w.15:58, 14 stycznia 2021
Górale w 80% poparli PiS. Co chcieli to mają...
Nemo15:49, 14 stycznia 2021
No nojlepij by było coby PO rządziło. Syćko by było łotwarte a i dudki by były. No i scypiunka w kozdyj chałpie za łobrozkiym by była.
Ale te górole gupie. Jak te barany.
do j2315:48, 14 stycznia 2021
Idź emerycie lepiej zobacz, czy Ci ktoś źle pod blokiem nie zaparkował. Wszyscy czekają na kolejny donos!
sąsiad i ja15:44, 14 stycznia 2021
Jesteśmy za tym, żeby otwierać turystykę, ale na teraz tylko w reżimie sanitarnym. Właściciele mogą i powinni tego pilnować, bo pandemia jest, a jakie będą jej skutki tego nikt nie wie na 100%. Na swoim terenie można wymagać noszenia maseczki, zachowania dystansu, a jak ktoś nie chce się stosować, to zapraszamy po pandemii. Z narciarzami nie powinno być problemu, bo i tak jeżdżą w kaskach, goglach i rękawicach, a wielu już dawniej używało kominiarki itp. Ale otwierać trzeba, bo trzeba zacząć normalnie żyć, pracować aktywnie wypoczywać, bo skończymy wszyscy w psychiatryku.
tadek15:35, 14 stycznia 2021
Do tych co opluwają Lempart, Jachire czy kobiety protestujące ,a kim wy do cholery jesteście że ich oceniacie, Pisowskimi trolami którzy nic nie potraficie robić tylko pluć jadem jak żmije.
myślę więc jestem15:25, 14 stycznia 2021
@a jednak - jak zwykle masz rację, tylko że ludzie chyba nie do końca zdają sobie sprawę z tego co mówi Sebastian Pitoń. Rząd nie ma swoich pieniędzy, że drukuje pieniądze stąd pędzi inflacja itd Wszystkie pieniądze tracą na wartości. Będzie jak za Witosa w jeden dzień sprzedasz konia a na drugi dzień za te pieniążki kupisz kurę.
Co by nie powiedzieć Pan Sebastian mówi poprawnie piękną polszczyzną, polityką się to nie zdarza.Wyjątek Grzegorz Braun. Proszę Was zacznijcie ludzie czytać, uczyć się i nie piszcie głupot.
xxx15:11, 14 stycznia 2021
buhah jak szybko otworzą tak zamkną, żeby się nie zdziwili jak ich rząd który tak nie dawno wychwalali dowali do pieca :D
pol14:52, 14 stycznia 2021
Kogo tam nie ma,jedna z błyskawicą,(to ta od aborcji i macic oraz zamykania kościołów).Co ona tam robi,kto ją zaprosił? Drugi ''namaszczony'' na Harnasia (zadymiarz z Agrouni),co taki chce ugrać,a może przywiózł zdechłą świnię,dlatego stoi w szeregu razem z góralami.Ośmieszacie prawdziwych górali i trzymacie się za rękę z takimi,którzy łamią i nawołują do takiego zachowania,które żaden porządny góral nie zaakceptuje.Patrzcie lepiej,kto stoi w szeregu z Wami i się odcinajcie,chyba,że te ich hasła są Wam bliskie.Wstyd!!!
ol14:41, 14 stycznia 2021
Cały rok mieli turystów i nie uzbierali na chleb?My też co roku wyjeżdżamy do Europy,ale w te wakacje byliśmy w Bieszczadach (są piękne).Daliśmy zarobić swoim i jeszcze tam wrócimy,bo warto.Na Podhalu tłumy przez cały rok a oni biedni umierają z głodu,wyciągnijcie te dutki i nie mówcie,że przez miesiąc czy dwa nie przeżyjecie.Wredni jesteście!
Mieszkaniec14:36, 14 stycznia 2021
Zacznijcie płacić podatki od każdego turysty, a nie tylko 1 na 20!
oli14:19, 14 stycznia 2021
Jak już z Agro Unią się skumali,to przepadli.Co ma ta Agro Unia z narciarstwem? Gdzie jakie zadymy,to ci nawiedzeni z Agro już są na miejscu.Pitoń odetnij się od takich popleczników,bo to tacy pokroju lempart i jachiry.Jesteś niewiarygodny! Szukasz rozróby /.../
FIRMA14:18, 14 stycznia 2021
BRAWO Panie Sebastianie jest Pan naszym Bohaterem
Dziękujemy
A jednak14:17, 14 stycznia 2021
"Globaliści chcą zaprowadzić system na wzór Chin a żeby to zrobić potrzeba zniszczyć własność prywatną a tym samym niezależność ludzi od rządu. W taki systemie ludzie będą uzależnieni w 100% od tego czy rząd da im zasiłek lub czy rząd/korporacja da im pracę. Niszczona jest więc własność prywatna w postaci biznesów, niszczony jest pieniądz poprzez gigantyczny dodruk i rozbujanie inflacji a potem hiperinflacji a przez to zniszczone będą prywatne oszczędności społeczeństw także te EMERYTALNE. Będzie dochód gwarantowany przez rząd i w tej samej formie emerytury. Internet będzie cenzurowany aby ludzie nie mogli swobodnie wymieniać poglądów i myśli wolnosciowych. Aby zrealizować te cele globalisci muszą robic cykliczne lockdowny na całym świecie i oczywiście nikt by sie na to nie zgodził ale skoro mamy "pandemię" to ludzie kulą uszy po sobie bo uważają że nie ma innej drogi. Takie "pandemie" mieliśmy już w ostatnich latach jako sezony silniejszej grypy i nie było żadnych lockdownów, teraz robi się szopkę z liczbami i przypisuje się wszystkim zgonom którym się da Covid19 w ten sposób terroryzując społeczeństwa. Zauważcie że w Chinach "pandemia" trwała 3 miesiące a w Europie i USA trwa już prawie rok bo to na tych dwóch kontynentach chcą zniszczyć dotychczasowy system zapewniający względną wolność i niezależność obywateli. Jedyna nadzieja w tym, że ludzie się zorganizują i obudzą."
al14:10, 14 stycznia 2021
jaki kraj taki harnaś .
Polak14:04, 14 stycznia 2021
@Marynek beneficjencie programu + jak byś wiedział jak dziś wygląda najem (90% internet) to byś nie ośmieszał się co do płacenia podatków.
maro13:51, 14 stycznia 2021
A ja chciałbym wiedzieć kto i co otwiera żeby sobie urlop zaplanować :)
No i po ptokach13:51, 14 stycznia 2021
To taka L. E. M. P. A. R. T. w góralszczyźnie...
grypa13:31, 14 stycznia 2021
Śedżcie na kompach(jak tak dalej będzie to wam na prąd braknie) i pitolcie dalej panikarze.
Optymista13:17, 14 stycznia 2021
Nie czekajcie do 18-tego. Otwierajcie 16-tego.
A na Dudę to se możecie liczyć jak na mannę z nieba. On tyle może, na ile mu Jarek pozwoli.
No to mamy przywódcę Podhala13:17, 14 stycznia 2021
Bełkot, bicie piany, wypowiadanie sformułowań, których znaczenia się nie zna, jednak "nie tak od razu, tylko pewna lawina" bije wszystko!
Broda13:15, 14 stycznia 2021
Tylko nie róbcie darmowej reklamy jakiejś pseudo partii przy tym. A apropo prezydenta to on na was leje tak delikatnie mówiąc. Najlepiej by było żeby Podhale, Śpisz i Orawa utworzyły od podstaw jedną partię. Wiem że byłoby to takie państwo w państwie, ale przynajmniej nikt by Wam nie s*** do Waszych spraw. Ten czas jest najlepszym momentem.
normal13:06, 14 stycznia 2021
Ala kabaret ! Poprzebierali sie za zbójników i róbta co chceta.
Szpital sobie tez otwórzcie najlepiej psychiatryczny.
świrek12:57, 14 stycznia 2021
O,wymierający gatunek ( Julka z tzw. strajku kobiet) też się uaktywnił. Ciągnie swój do swego.
Welbiciel PIS12:56, 14 stycznia 2021
Podhale dalej popierajcie PIS i klerów - teraz nadszedł dzień wdzięczności za głosy. Dalej witajcie dostojnie Dudę i Premiera oraz całą śmietankę z Pis
EK12712:53, 14 stycznia 2021
Mieszkam za granica ale jak widze morwiego to mowie ludzie nie placcie podatkow niech placi sam...ludzie czy wy nie widzicie ze Polacy nie rzadza Polska?????????????????????niech ktos zaprzeczy
vero12:52, 14 stycznia 2021
Bardzo dobrze, czas wrócić do normalności
Waluś12:51, 14 stycznia 2021
Prawie 100 lat temu też był taki regionalny kozak/działacz,Krzeptowski.Na dobre mu to nie wyszło choć niby chciał dobrze....
EK12712:48, 14 stycznia 2021
Otwierajcie ale nie dajcie sie nabrac na zadne partie bo one nie sluza Polsce.Teraz jak otworzycie i slusznie to sie beda do was lasic tacy jak z konfy np nie
POLSKA jest jedna dosc sciemy
Austria Niemcy Szwajcaria mowia dosc i tez chca otworzyc i nie dajcie sie wykupic inie szczepcie sie
wiola12:47, 14 stycznia 2021
NOWY CELEBRYTA. po Lempart :)
Jarosław12:47, 14 stycznia 2021
Słuchajcie pani Ani.!
Pani Ania wszystko najlepiej wie ! Wie więcej niż jarosław !
ALE TO SIĘ JUŻ POWOLI KOŃCZY !
j2312:43, 14 stycznia 2021
Niech otwierają a władza ma ich przykładnie karać, walić im maksymalne stawki za tego typu nieposłuszeństwo wobec przepisów. A ten cały cwaniak chce kosztem zdrowia i życia obywateli zbić kapitał polityczny aby pewnie w najbliższych wyborach wystartować.
maniowianin12:34, 14 stycznia 2021
Agro Unia ! Trzeba było jeszcze lemparcicę zaprosić. Myślisz pitoń że przedsiębiorcy z Podhala są aż tak durni, ze dadzą się nakręcić kolejnemu zadymiarzowi typu kijowski?
Marynek12:33, 14 stycznia 2021
Wy sami niszczycie polską gospodarkę, nie płacicie podatków od zysków, nie zatrudniacie ludzi, 90% waszych zasobów ludzkich pracuje na czarno. Zawsze bieda, zawsze nie ma sezonu. Sprawa prosta obecnie nie wykazywaliście zysków nie wykażecie teraz strat. Powinien się solidnie zabrać za was US i PIP
Aaga12:12, 14 stycznia 2021
Tak apelujcie. I czekajcie z kwiatkami jak na narty przyjedzie!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij