Sobota, 15 maj 2021, Imieniny: Zofii, Nadziei, Berty
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
14°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
18°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 63
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
16.01.2021, 16:01 | czytano: 5370

Magda Gessler odcina się od decyzji o otwarciu restauracji w Bukowinie Tatrzańskiej

Fot. Robert Miśkowiec

"Ja jako Magda Gessler dowiedziałam się o tej decyzji od mojego męża z Toronto. Nikt mnie nie pytał o moją opinię w temacie otwierania restauracji. Nie zgadzam się z postanowieniem Łukasza Zadylaka franczyzobiorcy Schroniska Smaków prowadzonego przez spółkę Tatry Wysokie. Jest to jeszcze jedna jego samowola" - napisała na FB znana restauratorka.

"Wszystkie decyzje biznesowe należą do Pana Zadylaka i to on za nie odpowiada. To jest duza restauracja ma ponad 300 miejsc siedzących ze wsględu na zagrożenie epidemiologiczne ja się pod tym nie podpisuje !Ta opinia dotyczy moich restauracji i tych które sa oznaczone moim nazwiskiem !!! Każdy restaurator jest właścicielem swoich koncepcji na restauracje i na życie . Każdy niech działa według własnego sumienia i potrzeb . Magda" - czytamy w jej wpisie zamieszczonym na Facebooku.

Przypomnijmy, iż równo w południe restauracja Schronisko Smaków w Bukowinie Tatrzańskiej została otwarta, mimo obostrzeń i zakazu prowadzenia działalności.

r/
najnowsze informacje
komentarze
Hgfd00:47, 18 stycznia 2021
Do wyrocznia: trolu! Za takie szykanowanie odpowiada się z KK! Ona doszła ciężką pracą, cały czas pracuje- a ciebie to boli i trolujesz aby ją zniszczyć, aby się bała pracować- bo skąd kasa! Mnie też tak trolowano, moją matkę tak samo, ale nie dała się- takim trollom jak ty! Jak mnie będą ci co nie wiem, jakim prawem szukają czegoś w mojej kieszeni, próbą zaszczucia i trollowaniem próbować zniszczyć- każdego podam do sądu! Nie ma dowodów, stosuje ostracyzm, odpowie karnie- a w jej wypadku dodatkowo możesz za niszczenie firmy- jak ci podsumuje straty. A ty się zasanów!( proszę nie blokować mojego wpisu- tacy jak on muszą wiedzieć, że nie są bezkarni i nie mają prawa niszczyć z zazdrości innych- każdy ma prawo żyć jak chce! A jak jesteś ciekawy na czym aktualnie zarabia- to sobie w lesie zwierzęta pooglądaj
Wyrocznia22:25, 16 stycznia 2021
Ludzie znacie jej prawdziwą historię w jaki sposób zdobyła popularność i pieniądze, czy jaracie się nią bo ją media wykreowały na jakiś autorytet?
Zbujnik18:02, 16 stycznia 2021
Chciała się pochwalić ze ma męża z Toronto
Góral16:47, 16 stycznia 2021
Magda Cykor tak powinno się wołać .
Heheh16:02, 16 stycznia 2021
Oficjalna skarga na f...... heheh
Co to jest ta fejsbuka
Potyka15:59, 16 stycznia 2021
Kto to jest ta Magda ?
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij