Poniedziałek, 19 kwiecień 2021, Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Jabłonka i okolice
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Clouds
Wiatr: 1.008 km/h Wilgotność: 92
Clouds
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 90
Rain
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Umiarkowana
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
08.02.2021, 12:35 | czytano: 9608

Zaginięcie 6-latka w Gorcach

W weekend ratownicy Grupy Podhalańskiej GOPR otrzymali zgłoszenie o zaginionym 6-latku, który na szczęście szybko się odnalazł i o turystach, którzy nie mogli zejść z Turbacza.

W sobotę przed godz. 14 ratownicy odebrali zgłoszenie o zaginięciu 6-latka na Lubaniu. Na miejsce natychmiast ruszyły patrole oraz organizowano dużą liczbę ratowników m.in. psów ratowniczych. Na szczęście chłopczyk został szybko odnaleziony przez rodzinę w rejonie zaginięcia.

Przed godz. 19 nadeszło zgłoszenie o 3 turystów mających problemy z zejściem z Turbacza na Borek. Na miejsce ruszył patrol ratowniczy - po dotarciu okazuje się, że turyści są w stanie samodzielnie zejść na dół i nie potrzebują pomocy.

oprac. r/ GP GOPR
najnowsze informacje
komentarze
SIEDZIEC W DOMU19:40, 8 lutego 2021
Wniesc natychmiast oplaty za idiotyczne wrecz naganne zachowanie ceprow we gorach!
turysta18:12, 8 lutego 2021
nie mogli zejść bo byli tak napie...........i że gopr musiał ich zwozić
Masakra14:23, 8 lutego 2021
ludzie to debile
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij