Wtorek, 18 maj 2021, Imieniny: Eryka, Aleksandry, Feliksa
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Rain
11°
Wiatr: 17.712 km/h Wilgotność: 99
Rain
Wiatr: 11.376 km/h Wilgotność: 91
Rain
Wiatr: 27.792 km/h Wilgotność: 93
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru
Rabka-Zdrój
Brak pomiaru
19.03.2021, 12:33 | czytano: 2912

Nagrodzone dzieci

zdj. Zbigniew „Zibi” Krauzowicz

Dzieci z nowotarskich szkół podstawowych wzięły udział w ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł 2020". Z powodu pandemii terminy konkursowe zostały przedłużone, stąd tak późne ogłoszenie wyników.

W ramach kampanii odbyły się 4 konkursy: "Wehikuł czasu", "Tymek i Tola na ekologicznej ścieżce", "Sport to zdrowie – pocztówka dla przyjaciela" oraz "Rozwiąż krzyżówkę".

Główną nagrodę w postaci elektrycznej nagrody zdobyła Zosia Maryniarczyk. Nagrodzone zostały także inni uczestnicy z Nowego Targu. Są to: Antonina Potaczek, Kinga Piekarczyk, Jarek Cywrus, Wiktoria Fryźlewicz, Dawid Pająk, Emilia Kwak, Anna Słaboń, Franek Budzyk, Krzysztof Szarek, Magdalena Pajerska, Bartek Fudalewicz, Gabrysia Watycha, Zuzanna Stołowska Skrzypczyk, Adrianna Królczyk.

Dzieci do konkursu przygotowała Maria Mrozek, prowadząc zajęcia w Powiatowym Centrum Kultury.

Wręczenie nagród odbyło się podczas sesji Rady Miasta. Laureatom gratulował burmistrz Grzegorz Watycha i Przewodniczący Rady Miasta Grzegorz Luberda.

s/
najnowsze informacje
komentarze
serek18:35, 19 marca 2021
Brawo dzieciaczki!
Komentator16:45, 19 marca 2021
Piszę ten komentarz który nie zostanie i tak opublikowany /.../

Proponuję udać się ze swoimi problemami do specjalisty. Nie zajmujemy się poradami lekarskimi. Moderator.
kac gigant13:55, 19 marca 2021
Nie widzę pani Joanny Steg, która pieniądze z zapobiegania patologiom wydaje na alpaki, renifery, konie i imprezy na których leje się alkohol. U Watychy wszystko na odwrót.
V13:49, 19 marca 2021
Na zdjęciu widać jak są noszone maseczki- pod nosem! !!!
Ile poszło kasy(sasinów ) na tą propagandę
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama

sonda

Czy władze Nowego Targu powinny zapewnić finansowanie Klubowi Hokejowemu Podhale Nowy Targ z budżetu miasta w kwocie 1 miliona złotych rocznie, przez trzy kolejne sezony?

- tak
- nie
- nie mam zdania

Aby zagłosować w naszej sondzie musisz mieć włączoną obsługę ciasteczek !

reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij