Środa, 23 czerwiec 2021, Imieniny: Wandy, Zenona, Prospera
Nowy Targ i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
21°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
22°
Wiatr: 4.356 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
20°
Wiatr: 3.924 km/h Wilgotność: 94 %
Clear
23°
Wiatr: 5.976 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
22°
Wiatr: 3.744 km/h Wilgotność: 82 %
19.04.2021, 18:14 | czytano: 5578

Dwaj kierowcy zatrzymali trzeciego, który był pijany

Nietrzeźwy kierowca został ujęty przez dwóch innych kierujących i przekazany policjantom. Zdarzenie miało miejsce na terenie gminy Jabłonka.

W sobotę, około godziny 23, jadący swoim samochodem mężczyzna w rejonie przełęczy Krowiarki zauważył seata, którego tor jazdy sugerował, że za kierownicą siedzi ktoś nietrzeźwy. O pomoc w zatrzymaniu seata poprosił swojego znajomego jadącego innym autem. Obaj zajechali drogę kierowcy seata, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Następnie o całym zdarzeniu poinformowali policję.

- Po przyjeździe na miejsce i zbadaniu kierowcy przez policjantów okazało się, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 36-letni kierowca, mieszkaniec gminy Jabłonka stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości grozi wysoka grzywna, kilkuletni zakaz prowadzenia pojazdów i kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności - informuje asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

KPP Nowy Targ, oprac. r/
najnowsze informacje
komentarze
pijok17:01, 21 kwietnia 2021
takie artykuly to powinny byc codzienne przynajmniej na orwawie.....bo to na porzadku dziennym
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij