Wtorek, 03 sierpień 2021, Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema
Szczawnica i okolice
Clouds
22°
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
22°
Wiatr: 8.928 km/h Wilgotność: 43 %
Clouds
23°
Wiatr: 3.636 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
23°
Wiatr: 9.216 km/h Wilgotność: 49 %
Clouds
24°
Wiatr: 3.168 km/h Wilgotność: 57 %
Clouds
21°
Wiatr: 1.62 km/h Wilgotność: 69 %
20.06.2021, 17:57 | czytano: 871

E’MOCje na lato: wytchnienie - swoboda - energia - zachwyt. Zakopane zaprasza turystów (film)

kadr z filmu

Miasto Zakopane oraz Zakopiańskie Centrum Kultury wystartowało z ogólnopolską kampanią promującą zakopiański sezon letni. Celem jest zaprezentowanie walorów i atrybutów miasta - pokazując je z innej perspektywy, uwypuklając wartości cenne i poszukiwane w dzisiejszych czasach: odpoczynek, wytchnienie, możliwość kontaktu z naturą, relaks na świeżym powietrzu i bezpieczeństwo.

"Magnetyzm Zakopanego, z pełnym wachlarzem możliwości, które niesie w sobie nasze miasto, dają niewyczerpany potencjał, który chcemy wykorzystać w realizowanej profesjonalnej kampanii reklamowej. W czasach pandemicznych uciekamy od tłumów i zgiełku, kierując swoje potrzeby bardziej w stronę natury, ciszy, spokoju, szukając poczucia bezpieczeństwa, a to wszystko, wbrew pozorom, oferuje nasze miasto" - tłumaczy UM.


Chodzi o promocję sezonu letniego z jego atrybutami, bogatym i w pełni profesjonalnym zapleczem, podtrzymanie zainteresowania podróżami do Zakopanego wśród mieszkańców reszty kraju."Promocja poprzez prezentację nieoczywistych, a magicznych miejsc takich jak: góry, zabytki, przyroda, szlaki spacerowe i wycieczkowe, tętno miasta, sztuka- zarówno w internecie, social mediach, na nośnikach wielkoformatowych czy też za pośrednictwem stacji radiowych i telewizyjnych - ma zachęcić do odwiedzania i odkrywania Zakopanego. Góralska gościnność, dbałość o turystę i jego satysfakcję, a nade wszystko w obecnym czasie o bezpieczeństwo, to atrybuty, o których chcemy przypomnieć i które chcemy komunikować. Rozbudowana baza noclegowa o standardzie odpowiednim dla każdej kieszeni, profesjonalne zaplecze gastronomiczne, atrakcje dla rodzin z dziećmi - w Zakopanem jak co roku oferta jest równie urozmaicona co krajobraz" - czytamy w opisie kampanii "eMOCjonujące lato w Zakopanem".

opr.s/
najnowsze informacje
komentarze
smrodek20:33, 20 czerwca 2021
Po co promować Zakopane skoro nie da się do niego dojechać...? A jak już przecierpi się korki to nie ma gdzie zaparkować...? Czyżby promocja i zachęta była skierowana do paralotniarzy?
POLAK19:03, 20 czerwca 2021
Żeby się czasem nie PO...LI.Szkoda żę CENY O 300% W łeb na wszystkim Niemoga pojeść już na początku
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij