Poniedziałek, 26 lipiec 2021, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Nowy Targ i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
16°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
16°
Wiatr: 10.872 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 96 %
21.07.2021, 12:45 | czytano: 1123

Nowy plac zabaw w os. Kłodne w Tylmanowej

Plac zabaw na Kłodnem. Fot, UG Ochotnica Dolna

Zakończyła się budowa placu zabaw dla dzieci i miejsca rekreacji dorosłych na osiedlu Kłodne w Tylmanowej. Inwestycja została odebrana i udostępniona.

W jej ramach wykonano plac zabaw dla dzieci oraz bramki do gry w piłkę nożną. Zamontowano obiekty rekreacyjne dla dorosłych: ławostoły i nylonowe zadaszenie w przestrzeni przeznaczonej do rekreacji. Elementy placu zabaw zostały rozmieszczone na nawierzchni bezpiecznej z piasku z atestem PZH.

Plac zabaw został ogrodzony ogrodzeniem systemowym. Uzupełnieniem zagospodarowania terenu jest zieleń w postaci 3 lip oraz niewielkich rabat trawiasto-bylinowych i trawników dywanowych (także na wyrównanej płycie boiska piłkarskiego).oprac. r/ UG Ochotnica Dolna
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij