Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Nowy Targ i okolice
Rain
Wiatr: 6.696 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.2 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 6.948 km/h Wilgotność: 98 %
Rain
Wiatr: 7.02 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
Wiatr: 5.04 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
27.07.2021, 12:22 | czytano: 5386

Ciało polskiego turysty w Tatrach

Fot. Horská záchranná služba

Słowaccy ratownicy poinformowali o znalezieniu ciała. Jak dodają, może być to polski turysta, 24-latek, który od poniedziałku 19 lipca był poszukiwany przez ratowników górskich.

Zwłoki znaleziono wczoraj. Dzięki dronowi udało się zlokalizować ciało z powietrza pod północną ścianą, w rejonie Doliny Czarnego Klonu. Zwłoki zostały przetransportowane helikopterem do Zdziaru.

Źródło: Horská záchranná služba, r/
najnowsze informacje
komentarze
Tatry16:28, 27 lipca 2021
Należałoby poprawić:
"udało się zlokalizować ciało z powietrza pod północną ścianą, w rejonie Doliny Czarnego Klonu"
na
"udało się zlokalizować ciało z powietrza pod północną ścianą Niżniej Baraniej Strażnicy. w górnej części Doliny Czarnej Jaworowej"
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij