Środa, 22 września 2021, Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima
Czarny Dunajec i okolice
-
brak pomiaru
Clouds
Wiatr: 5.544 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.3 km/h Wilgotność: 97 %
Rain
Wiatr: 6.588 km/h Wilgotność: 93 %
Rain
Wiatr: 6.084 km/h Wilgotność: 92 %
Rain
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 97 %
29.07.2021, 17:46 | czytano: 1866

Kolizja na Kasprusiach

Fot. Piotr Korczak

ZAKOPANE. Dwa samochody zderzyły się na Kasprusiach. Auta najechały na siebie.

W sumie w samochodach podróżowało sześć osób, w tym troje dzieci, ale nikomu nic się nie stało i pomoc ratowników medycznych nie była potrzebna. Okoliczności wypadku wyjaśnia zakopiańska policja.r/pk/ zdj. Piotr Korczak
najnowsze informacje
komentarze
Lewy miglanc20:03, 29 lipca 2021
Jeszcze niedawno@lewy migacz wszędzie wypisywał, że tylko budowa progów jest remedium na nieudaczników. A tu proszę, ciekawe co tym razem wymyśli.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij