Czwartek, 21 października 2021, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Jabłonka i okolice
Clouds
10°
Wiatr: 10.116 km/h Wilgotność: 85 %
Clouds
Wiatr: 10.368 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
10°
Wiatr: 7.884 km/h Wilgotność: 82 %
Clouds
Wiatr: 9.252 km/h Wilgotność: 81 %
Clouds
12°
Wiatr: 15.732 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
Wiatr: 13.932 km/h Wilgotność: 82 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
18.09.2021, 09:00 | czytano: 1346

ZASZCZEP SIĘ W ALLMEDICA – BEZ REJESTRACJI! (art. sponsorowany)

W każdy piątek i sobotę Allmedica w Nowym Targu przy Alei 1000lecia 111 jest otwarta dla osób chcących się zaszczepić przeciw Covid. Zapraszamy do naszej placówki bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Wystarczy przyjść, a my zajmiemy się resztą.

  • Piątek w godzinach od 15:00 do 18:00


Do dyspozycji będą jednodawkowe szczepionki Johnson & Johnson lub szczepionka Pfizer.

Jesteśmy otwarci na oczekiwania naszych pacjentów, dlatego funkcjonujemy jako Punkty Otwarte, które obsługują pacjentów prosto z ulicy, bez czasochłonnej biurokracji. Liczymy, że łatwy dojazd, parking, dogodne godziny i możliwość wyboru szczepionki zachęcą Państwa do szczepienia. Wszystkie osoby, które chcą się zaszczepić, jednak brakuje im czasu, zapraszamy do odwiedzenia naszej kliniki.

Szczególnie mile widziane są osoby młodsze, które zainaugurowały nowy rok szkolny. Kwalifikacji dokonuje lekarz, a szczepieniem zajmuje się doświadczona pielęgniarka. Całość procesu dokumentuje obsługa administracyjna.

Jeżeli jesteś zainteresowany szczepieniem J&J lub Pfizer w innym dniu, miejscu lub innych godzinach - zadzwoń do nas, zaproponujemy dogodny termin.

Przypomnijmy, że w akcji szczepień mogą uczestniczyć osoby dorosłe powyżej 18 r.ż. dla szczepionki Johnson & Johnson oraz osoby od 12 roku życia szczepionką Pfizer. Na szczepienie nie trzeba się rejestrować * – wystarczy zgłosić się i wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem lub zgłosić się z uzupełnionym kwestionariuszem za pośrednictwem Internetowego Konta Pacjenta. Szczepienia wykonywać będą wyłącznie osoby wyspecjalizowane i uprawnione, a przed dokonaniem szczepienia pacjent przejdzie standardową kwalifikację.

* Możliwa wcześniejsza rejestracja poprzez infolinie Allmedica pod numerem 18 265 74 88, infolinie ogólnokrajową pod numerem 989 lub w dowolnej placówce Allmedica.

WAŻNA INFORMACJA!
Przed wykonaniem szczepienia konieczne jest wypełnienie ankiety pobierz tutaj. Prosimy o zgłaszanie się do punktu szczepień z wypełnioną ankietą. Istnieje też możliwość wypełnienia ankiety na miejscu.

PRZEBIEG SZCZEPIENIA
Szczepionka podawana jest domięśniowo w ramię. Osoba leworęczna otrzymuje szczepionkę w prawe ramię, a praworęczna w lewe ramię. Nie trzeba w żaden szczególny sposób przygotowywać się do zabiegu. Zalecane jest założenie ubrania, które nie utrudni odsłonięcia ramienia.
Po szczepieniu należy zostać w poczekalni przez ok 15 minut z uwagi na konieczność obserwacji pod kątem ewentualnego wystąpienia niepożądanego odczynu poszczepiennego.

Zapraszamy serdecznie!

Allmedica
www.allmedica.pl
+48 18 265 74 88
najnowsze informacje
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas