Środa, 08 grudnia 2021, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
-5°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 88 %
-
brak pomiaru
Clear
-5°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 88 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-6°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
-6°
Wiatr: 6.912 km/h Wilgotność: 88 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
20.09.2021, 16:09 | czytano: 5932

Policja zatrzymała czterech poszukiwanych. Wśród nich zakopiańczyk, który unikał więzienia

Zakopiańscy policjanci tylko minionej doby zatrzymali cztery osoby poszukiwane przez organy ścigania.

Mieszkaniec powiatu jędrzejowskiego, którego poszukiwano na podstawie zawiadomienia o zaginięciu osoby przebywał na terenie miasta Zakopane. Udało się nakłonić go, aby sam zgłosił się do jednostki. Po ustaleniu, że nic mu nie zagraża wrócił na kwaterę.

Kolejną osobą poszukiwaną była kobieta. Podczas czynności patrolowych na ul. Krupówki w Zakopanem policjanci Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 41-latkę. Kobieta była poszukiwana w celu ustalenia jej aktualnego miejsca pobytu przez Prokuraturę Rejonową w Poznaniu.

Pozostali poszukiwani to mężczyźni. Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w Bukowinie Tatrzańskiej. 42-latek z Łodzi poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego. Natomiast policjanci Rewiru Dzielnicowych podczas obchodu rejonu zatrzymali 41-letniego mieszkańca Zakopanego, który również poszukiwany był celem odbycia kary w zakładzie karnym. On jednak uwolnił się od kary wpłacając grzywnę.

oprac. r/ KPP Zakopane
najnowsze informacje
komentarze
tobi19:39, 20 września 2021
Brawo Zakopiańska Policja.Brawo!!! U nas w Zanzibarze mamy to w pu**e.
Nik17:23, 20 września 2021
Nie dobitki z całej Polski mają azyl na Podhalu, teraz już wszystkie organy ścigania będą wiedzieć gdzie ich szukać Zakopane.!!!!!!!
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas