Środa, 20 października 2021, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 12.528 km/h Wilgotność: 74 %
Clouds
13°
Wiatr: 12.06 km/h Wilgotność: 78 %
Clouds
13°
Wiatr: 10.98 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
13°
Wiatr: 10.26 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
14°
Wiatr: 16.2 km/h Wilgotność: 71 %
Clouds
12°
Wiatr: 17.028 km/h Wilgotność: 71 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
23.09.2021, 19:05 | czytano: 5385

Zamieszanie po zmianie organizacji ruchu (video)

Fot. Marcin Szkodziński

ZAKOPANE. Zniknęły miejsca parkingowe na ul. Sienkiewicza, a droga stała się dwukierunkowa. Część kierowców jeździ „na pamięć” nie stosując się do nowych oznaczeń pionowych i poziomych.

Zgodnie z zapowiedziami od czwartku 23 września wprowadzono zmiany na ul. Sienkiewicza i Jagiellońskiej. Pasy wyznaczające miejsca postojowe na ul. Sienkiewicza zostały zamalowane czarną farbą i ustawiono znaki informujące o ruchu dwukierunkowym.

Zmiany wprowadzono także na skrzyżowaniu ulic Jagiellońskiej, Witkiewicza, Sienkiewicza i Tytusa Chałubińskiego. Pierwszeństwo przejazdu mają samochody poruszające się ulicami Henryka Sienkiewicza i Tytusa Chałubińskiego. Przy wylotach ulic Jagiellońskiej i Witkiewicza ustawiono znaki „STOP”.

Mimo zapowiedzi wjazd na ul. Jagiellońską od strony ronda im. Armii Krajowej pozostał dzisiaj otwarty.

Niestety wielu kierowców jeździ „na pamięć” nie stosując się do nowo ustawionych znaków. Kierowcy nadal starają się parkować wzdłuż ulicy. Problemy pojawiają się także na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kościuszki. Kierowcy skręcający w lewo z ulicy Henryka Sienkiewicza zajmują lewy pas stając na skrzyżowaniu pod prąd.ms/ zdj. Marcin Szkodziński
galeria zdjęć
najnowsze informacje
komentarze
Temida22:25, 23 września 2021
Od Jagiellońskiej STOP, z Chałubińskiego STOP, z Witkiewicza STOP trochę nagmatwane. Uważam, że od Chałubińskiego nie powinno być STOPU tylko Chałubiński- Sienkiewicza droga główna, a resztę STOP. Z Sienkiewicza mam pierwszeństwo, a czemu z Chałubińskiego nie? Nie wiem jaki znak jest od Strony Sienkiewicza.
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas