Piątek, 03 grudnia 2021, Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza
Rabka Zdrój i okolice
Clear
-5°
Wiatr: 7.236 km/h Wilgotność: 70 %
Clouds
-5°
Wiatr: 8.604 km/h Wilgotność: 73 %
Clear
-5°
Wiatr: 6.768 km/h Wilgotność: 69 %
Clouds
-3°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 70 %
Clear
-5°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 86 %
Clear
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 69 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!
15.10.2021, 08:42 | czytano: 992

"Z szansą aktywnie i zdrowo". Szkoła Podstawowa w Kluszkowcach doposażona w nowy sprzęt (zdjęcia)

zdj. Stowarzyszenie

Stowarzyszenie „Szansa” działające na rzecz rozwoju szkoły w Kluszkowcach, jak również Rada Rodziców - postanowiła zewrzeć siły, by zadbać o zdrowie dzieci i w atrakcyjny sposób zachęcić je do aktywności. Tej prawdziwej, na świeżym powietrzu, nie zaś w pokoju gamingowym.

W tym też celu realizując inicjatywę „Z szansą aktywnie i zdrowo” zakupiono sprzęt rekreacyjny typu bum-per ball oraz wyciskarkę wolnoobrotową do soków, która ma stanowić alternatywę do słodkich shaków, gazowanych napojów i całej reszty niezdrowych produktów, tak popularnych w obecnych czasach.

Zestaw kul bumper ball stanowi doskonałe uzupełnienie zajęć wychowania fizycznego, które mogą być prowadzone w formie zabawy zarówno w starszych, jak i młodszych klasach. Kule posłużyć mogą do gry w bubble football (piłkę nożna w dużych, dmuchanych kulach), jak również aktywnej zabawy. Kule te pozwalają na bezpieczne i efektowne zderzenia pomiędzy zawodnikami, dając przy tym ogromną frajdę i dużo śmiechu.

Ponadto już niebawem sprzęt wypożyczyć będzie można na własne imprezy, urodziny dzieci, czy inne wydarzenie, a pozyskany z tego dochód przeznaczony zostanie na dalsze potrzeby dzieci i młodzieży szkolnej.

Projekt pn. „Z szansą aktywnie i zdrowo” zakup sprzętu rekreacyjnego Bum-per Ball oraz wyciskarkę do soków zakupiono w ramach dofinansowania, jakie pozyskano w ramach Programu Grantowego Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej – Subregion Podhalański. Kwota dofinansowania to 9 700 zł netto. Wkład własny stanowić będzie kwota Vat stanowiąca koszt niekwalifikowany.

Termin realizacji projektu to 30 października br.

opr. Aneta Markus – koordynator projektu
galeria zdjęć
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas