Korki w Piekielniku. Kierowcy skarżą się na źle ustawione światła (zdjęcia) - podhale24.pl
Zakopane
Clouds
11°C
Clouds
11°C
Clouds
14°C
Clouds
15°C
Rain
13°C
Clouds
11°C
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zakopane
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 6 | 12 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Kartka z kalendarza
24.11.2021, 12:08 | czytano: 7714

Korki w Piekielniku. Kierowcy skarżą się na źle ustawione światła (zdjęcia)

Od rana na drodze wojewódzkiej w Piekielniku, w miejscu gdzie remontowana jest jezdnia, tworzą się korki, a kierowcy czekają na przejazd nawet 20 minut. Odebraliśmy już kilka telefonów w tej sprawie od zdenerwowanych kierowców.

Jak się okazuje, prawdopodobnie przyczyną tego są źle ustawione światła. Zielone świeci się za krótko i przejeżdża na nim tylko kilka samochodów. Dlatego niektórzy niecierpliwi kierowcy pchają się na czerwonym, co paraliżuje ruch, bo samochody z drugiej strony, choć mają zielone, nie mogą przejechać na drogą stronę.

Około południa, jak ustaliliśmy, wprowadzono ruch wahadłowy. Teraz ruchem sterują robotnicy i odbywa się on płynnie. Kierowcy obawiają się jednak tego, co będzie, gdy zakończą oni pracę i ruchem z powrotem będzie kierować sygnalizacja świetlna.

r/
Reklama
WITTCHEN - sklep internetowy
Kiermasz do -70%
Sklep Internetowy WITTCHEN | esklep@wittchen.com | telefon: 22 266 88 00
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
0
Kierowca bombowca08:32, 25 listopada 2021
Wjeżdżają na czerwonym i to jest główny problem. Codziennie wracam z Jabłonki i zawsze jak zatrzymam się na czerwonym to kilka aut z kolejki mnie wyprzedza pcha się na czerwonym. Efekt jest taki, że jak zapala się zielone to ci Nowego targu dopiero zaczynają jechać. Cwaniactwo i tyle.
0
Paweł06:30, 25 listopada 2021
Pare dni temunw Czarnym Dunajcu sygnalizatory polazywała ten sam kolor w obie strony ( wszyscy mieli zielona lub czerwona ) . Nikt na niczym nie panował..
0
Jadwiga20:59, 24 listopada 2021
Nieprawda, że na czerwonym wjeżdżają. Mam nagranie na kamerce Wszyscy wjeżdżają na zielonym, ale po drodze kopary i inne pojazdy z budowy nie pozwalają płynnie przejechać. W efekcie z jednej strony się korkują, a z drugiej już wjeżdżają. Wycofać nie ma gdzie bo za sobą ma się korek.
0
Kazio18:34, 24 listopada 2021
Do Wnerwiony jak nie umiesz jeździć to ani WZD ani policja Ci nie pomogą ...a baranów to se poszukaj na polu a nie na drodze ...
0
Hej14:56, 24 listopada 2021
Wreszcie, bo już mówili że podhalańska gmina nie chce robić drogi w Piekielniku na Orawie i że to dyskryminacja:)
Reklama
0
Manitou13:35, 24 listopada 2021
To samo w Rokicinach. Jadąc od strony Raby, mając zielone światło.... Zielone mają też osoby jadące z prawej strony
0
Jan13:18, 24 listopada 2021
Wkoncu po dwóch latach robią drogę koszmar..
0
Panda13:12, 24 listopada 2021
Nie no, mają ludzie problemy :D to zycie na prowincji...
0
morcin13:09, 24 listopada 2021
niech kierują przynajmniej do 19 tej ręcznie i nie będzie problemu, wczoraj ok 17 od strony nowego targu korek aż do Dunajca a od strony jabłonki 3 auta...
0
Wnerwiony12:56, 24 listopada 2021
Dokładnie.Wczoraj o 16,jak jechałem z Nowego Targu to czekałem 50 minut.Ruch wahadłowy,a na jezdni,która puszczają samochody koparka,albo auto ciężarowe.Nie wiem co to za firma robi,ale barany totalne.Gdzie jest WZD i Policja.
0
Hebel & waserwoga12:13, 24 listopada 2021
Ruszać żwawo na zielonym a nie pchać się na chama jak już świeci czerwone! Policja powinna pilnować tylko zakazu wjazdu na czerwonym i odrazu światła będą działać dobrze a parę mandatów nauczy ty pseudo kierowców jazdy zgodnej z przepisami.
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Co, gdzie, kiedy
Nie przegap!
14
08.2026
Nie przegap!
16
06.2026
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Aplikacja mobilna
Obserwuj nas
czerwiec
10
Środa
Imieniny:Bogumiły, Małgorzaty
Kliknij po więcej