Sobota, 28 maja
Imieniny: Augustyna, Jaromira, Wilhelma
Jabłonka
Clouds
Wiatr: 24.48 km/h Wilgotność: 42 %
Rain
10°
Wiatr: 25.02 km/h Wilgotność: 66 %
Clouds
10°
Wiatr: 24.336 km/h Wilgotność: 42 %
Clouds
11°
Wiatr: 23.976 km/h Wilgotność: 49 %
Rain
18°
Wiatr: 21.924 km/h Wilgotność: 40 %
Rain
16°
Wiatr: 23.256 km/h Wilgotność: 46 %
Jakość powietrza
26 %
Nowy Targ
18 %
Zakopane
20 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 13 | 26 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 9 | 18 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 10 | 20 %
Koronawirus
0
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
0
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
12
21
21.01.2022, 21:00 | czytano: 3209

Podsumowanie zimowego Winter Classic: "Małe Miasto Wielkie Serca"

NOWY TARG. - Zdążyliśmy już trochę ochłonąć po Noworocznym Meczu Charytatywnym Winter Classic. Pora na niewielkie podsumowanie - mówi Maciej Leski z Winter Classic.

zdj. Szymon Pyzowski
Przypomnijmy, 8 stycznia rozegrano m. in. mecz z KH Tauron Podhale dla chorego Maksia Łajki z Nowego Targu.

- Podczas meczu odbywały się licytacje cennych pamiątek, szalona voucheriada oraz pokaz sztuk walki. Były również paczki pełne niespodzianek, muzyka na żywo i międzynarodowy catering. Myślę, że całość imprezy, na koniec której mistrz rzeźbienia piłą łańcuchową Marcin Lichosyt wyczarował cudowną sowę z drzewa, przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Co najważniejsze udało się zebrać rekordową, jak na nasze możliwości, kwotę i przelać na konto Maksia prawie 111 tysięcy złotych. Dziękujemy w swoim i Maksia imieniu wszystkim, bez których nie byłoby to możliwe. Osobom prywatnym, firmom, instytucjom, Miastu, Podhalu oraz żeńskiej i męskiej załodze Winter Classic. Podsumowując i korzystając z okazji, mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, parafrazując słowa znanej hokejowej przyśpiewki, że Nowy Targ - Małe Miasto Wielkie Serca - komentuje w imieniu organizatorów Maciej Leski.

Jeśli ktoś by chciał postawić przysłowiową wisienkę na torcie, to pozostała jeszcze do wylicytowania unikatowa złota zapinka Winter Classic z numerem jeden, koszulka meczowa i kilka innych przedmiotów. Wystarczy wejść na aukcje.podhale24.pl i wybrać coś dla siebie.

s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas