Przewidywane godziny odjazdów z Nowego Sącza, to: 4:50, 8:10, 14:10, 18:20, natomiast z Nowego Targu: 5:30, 8:00, 13:30, 17:20.
Przewozy realizować będzie firma „MARPOL” W. Małek, R. Małek z Jelnej w gminie Gródek nad Dunajcem.
Przystanki i miejscowości, przez które będzie przejeżdżał autobus: Nowy Sącz - Chełmiec - Mała Wieś - Świniarsko - Podrzecze - Stadła - Gostwica - Długołęka-Świerkla - Przyszowa - Stronie - Łukowica - Jastrzębie - Jadamwola - Olszana - Czarny Potok - Łącko - Zabrzeż - Ochotnica Dolna - Ochotnica Górna - Knurów - Harklowa - Łopuszna - Ostrowsko - Waksmund - Nowy Targ.
Ceny biletów to od 4,50 zł do 19 zł za przejazd.
Województwo dopłaci do przejazdów 372 tys. zł (2 zł/1 wzkm)
Nie podano jeszcze, kiedy ruszą przewozy.
r/
Skontaktuj się z nami
- +48 796 024 024
+48 18 52 11 355 - redakcja@podhale24.pl
- m.me/portalpodhale24
Adres korespondencyjny
Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Informacje
Obserwuj nas