"Ile są warte obietnice wójta gminy Szaflary?" - pytają mieszkańcy Zaskala (zdjęcia) - podhale24.pl
Poniedziałek, 05 grudnia
Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy
Czarny Dunajec
Clouds
Wiatr: 5.58 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 5.148 km/h Wilgotność: 83 %
Clouds
Wiatr: 4.5 km/h Wilgotność: 80 %
Clouds
Wiatr: 5.94 km/h Wilgotność: 87 %
Clouds
Wiatr: 10.98 km/h Wilgotność: 91 %
Clouds
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 80 %
Jakość powietrza
64 %
Nowy Targ
14 %
Zakopane
94 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 32 | 64 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 7 | 14 %
Rabka-Zdrój
Dobra
PM 10: 47 | 94 %
Koronawirus
1
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
1
0
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
8
4
29.06.2022, 13:00 | czytano: 4222

"Ile są warte obietnice wójta gminy Szaflary?" - pytają mieszkańcy Zaskala (zdjęcia)

"Rok temu jako mieszkańcy gminy Szaflary apelowaliśmy do wójta o natychmiastową naprawę drogi dojazdowej do naszych domów. Wójt obiecał im, że doprowadzi drogę do użyteczności. Urzędnicy gminni zapewniali nas, że gdy tylko wystąpią ewentualne “kolejne uszkodzenia nawierzchni przez ulewne deszcze naprawa zostanie wykonana ponownie" na drodze gminnej os. Kopaczyska" - piszą w liście do redakcji mieszkańcy Zaskala.

zdj. drogi przesłane przez autorów listu
zdj. drogi przesłane przez autorów listu
"Apelowaliśmy do Urzędu Gminy już na wiosnę, że droga staje się powoli nieprzejezdna. Mając na uwadze deklarację wójta i jego zapewnienia zwróciliśmy się z prośbą o ponowną naprawę drogi gminnej 15 kwietnia 2022 r. Do pisma załączyliśmy zdjęcia drogi wraz z kilkudziesięcioma podpisami mieszkańców gminy Szaflary.

27 kwietnia otrzymaliśmy odpowiedź, że „naprawa nawierzchni przedmiotowej drogi zostanie wykonana po 3 maja 2022r. (po długim weekendzie).” Po długim weekendzie majowym zbywano nas, że Urząd Gminy nie nadąża z pracami i prace opóźnią się kilka dni.

Mijają dni, tygodnie i miesiące, a stan drogi gminnej, dojazdowej do naszych posesji w dalszym ciągu jest fatalny. Po którym długim weekendzie majowym zostanie naprawiona nawierzchnia przedmiotowej drogi? Kto poniesie koszty związane z eksploatacją samochodów w tych warunkach drogowych? Ile są warte obietnice wójta gminy Szaflary? Mieszkańcy gminy Szaflary domagają się natychmiastowej naprawy drogi gminnej" - napisano w przesłanym liście.opr.s/
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
obywatel gminy10:06, 1 lipca 2022
Lapsanin!!!Jest w radzie jedna radna p. J.S która nie wchodzi w tyłek wójtowi, radnym nikomu i tak ma być radny ma być niezależny!!! Ale za to wszyscy z kolei są ustawieni w kolejce do krytyki radnej! ,, Ten dopiero mataczy ,, no oczywiście bo te WASZE bezradne *** MU na to pozwalają. No bo jak to inaczej rozumieć Lapsanin ha? Ale na ostatniej sesji widać ewidentnie że radna mówiąc krótko językiem młodzieżowym wypięła się na to towarzystwo! Czy aby nie o to chodziło trzeba myśleć kogo się wybiera i po co! Przysłowie dalej aktualne / jaki wójt taka gmina / jaka rada takie uchwały / Jak widzę te uśmiechające się gęby do kamery to dostaje k***!!!!
thomss08:14, 1 lipca 2022
Nie wiem o co wam chodzi. Przecież oficjalnie w mailu napisane jest że po długim weekendzie, czyli może być w listopadzie, grudniu lub w przyszłym roku. Wszystko się zgadza.
Mieszkaniec15:55, 30 czerwca 2022
W Maruszynie na Ludźmierskiej miał być chodnik
Janek06:10, 30 czerwca 2022
To nie jedyna obietnica. W Maruszynie miała być kanalizacja, druga część wodociągu, droga Skrzypne Maruszyna, remonty dróg i nic.
piotrek17:53, 29 czerwca 2022
ale absolutorium dostał ...
Osiol13:53, 29 czerwca 2022
A należy się to wam.... A dlaczego bo trzeba chociaż radnego se z ulicy wybrać by dręczył wójta... w sprawie...
Jeśli nawet tego nie potraficie to proście o zlitowanie....
Lapsanin13:37, 29 czerwca 2022
No nikt tej kwestii nie pokona /.../ z Łapsz
Ten to dopiero mataczy
Szaflarzan13:17, 29 czerwca 2022
Wójt Gminy Szaflary bardzo często dużo obiecuje, a później swych obietnic nie realizuje, żadna nowość ;)
dodaj komentarz

Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd. Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).

reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas