Nie wiem gdzie więcej nawalone... Na tej przyczepie czy w głowie właściciela.
00
Stary traktorzysta20:36, 23 września 2022
Szkoda Kejsa napewno się pobdzierał
Reklama
00
Radek18:22, 23 września 2022
Zle sobie to HOP rozplanował , decydując się na jazdę z tak długimi deskami na nie przystosowanej do takich długości przyczepie powinien bez przerwy dociazac się podnośnikiem i by dojechał bez problemu .
00
rt14:38, 23 września 2022
O wiele za długi ciężki i nieprzepisowy ładunek na przyczepie jednoosiowej wystający poza przyczepę. Na szczęście nic nikomu się nie stało.