Dlaczego szkolenia są potrzebne? (art. sponsorowany) - podhale24.pl
Niedziela, 21 lipca
Imieniny: Daniela, Dalidy, Benedykta
Jabłonka
Clouds
25°
Wiatr: 8.064 km/h Wilgotność: 54 %
Clouds
24°
Wiatr: 8.784 km/h Wilgotność: 50 %
Clouds
25°
Wiatr: 8.352 km/h Wilgotność: 52 %
Clouds
27°
Wiatr: 9.72 km/h Wilgotność: 48 %
Clouds
26°
Wiatr: 9.432 km/h Wilgotność: 56 %
Clouds
24°
Wiatr: 6.516 km/h Wilgotność: 67 %
Jakość powietrza
28 %
Nowy Targ
44 %
Zakopane
38 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 14 | 28 %
Zakopane
Dobra
PM 10: 22 | 44 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 19 | 38 %
26.05.2023, 07:17 | czytano: 1155

Dlaczego szkolenia są potrzebne? (art. sponsorowany)

Czy wiesz co zrobić, żeby zwiększyć szanse na sukces, gdy zakładasz firmę? Wiemy czego brakuje osobom, które chcą podjąć nowe wyzwania. Nie zwiększaj barier i zacznij zmianę od siebie. Skorzystaj
z porad i zainspiruj się naszymi pomysłami.

Podjąłeś decyzję i chcesz założyć firmę. Chciałbyś, by przynosiła zyski, które dadzą Ci poczucie bezpieczeństwa. Zastanawiasz się, czy masz do tego odpowiednie kompetencje? 
By odpowiedzieć na te pytań potrzeba czasu. Ale już dzisiaj możesz podjąć działania, które znacznie obniżą ryzyko niepowodzenia i przygotują Cię na biznesowe wyzwanie. A jak to zrobić? Przeczytaj i przekonaj się, że dużo zależy od Ciebie. Podpowiemy Ci od czego zacząć.

Nie zaniedbuj siebie i jednocześnie zadbaj o swoją firmę!

Jako przyszły lub obecny właściciel firmy nie możesz zapomnieć o swoim własnym rozwoju. Szkolenie, które wybierzesz dla siebie, może również wzmocnić wartość Twojej firmy. Dlaczego szkolenia są ważne? Odpowiada właściciel Biznesowego Centrum Szkoleniowo-Doradczego i członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców - Tomasz Witek: „Podczas szkoleń pomagam zrozumieć, że w ciągle zmieniających się warunkach ekonomicznych, można być konkurencyjnym i dynamicznie rozwijać zarówno siebie, jak i swoją działalność.” Ważne są certyfikowane szkolenia menedżerskie. Biznesowe Centrum Szkoleniowo-Doradcze posiada certyfikat MSUES (Małopolskie Standardy Usług Edukacyjno-Szkoleniowych), który jest gwarantem jakości szkoleń proponowanych przez to centrum.

Dlaczego szkolenia są potrzebne? I co zyskasz dzięki nim jako przedsiębiorca? Co zyska Twoja firma?
  • Podniesienie kwalifikacji - zwiększy pewność w podejmowaniu decyzji i ułatwi osiąganie biznesowych celów.
  • Podniesienie wydajności pracy – skróci czas trwania poszczególnych procesów.
  • Motywacja – pozwoli na podejmowanie co raz to większych wyzwań.
  • Samorealizacja - zwiększy poczucie indywidualnej wartości.
  • Rozwój firmy oraz umocnienie jej pozycji poprzez profesjonalne zarządzanie wzmocnione zdobytą wiedzą.

Dlaczego warto się szkolić? I czy podnoszenie kompetencji jest ważne, gdy myślisz o założeniu własnej firmy?
Szkolenie może wpłynąć na Twój wizerunek i na poczucie własnej wartości. Szkolenia są ważne, gdy szukasz nowej pracy, gdy chcesz awansować,  ale również wtedy, gdy chcesz założyć własną firmę. Podczas szkoleń dotrzesz do eksperckich porad i fachowej literatury. Ważne, by szkolenie prowadzone było w sposób interaktywny pozwalający na zdobycie praktycznych umiejętności, które mogą być wykorzystane w twojej codziennej działalności. Będąc przedsiębiorcą nie zapominaj o doskonaleniu swoich umiejętności i zmieniaj się
w kierunku, który obrałeś, a nie w kierunku, którzy wyznaczyli Ci inni.  


Blisko, czy daleko? A może zdalnie?
Szkolenia, to również kontakt z innymi i wymiana doświadczeń. Możesz korzystać z nich zdalnie, ale ucząc się sztuki negocjacji, czy przygotowując się do otwarcia firmy, warto byś pomyślał o szkoleniu polegającym na osobistym uczestnictwie. Dlatego ważne są stacjonarne szkolenia menedżerskie. Kraków, czy Warszawa, to nie jedyne miejsca, gdzie możesz znaleźć kursy na wysokim poziomie. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które jest na wyciągnięcie ręki. Ciekawą ofertę posiada zlokalizowana w Nowym Targu, Elitarna Akademia Managera. Proponuje swoim kursantom świetnie zaprojektowane szkolenia dla menedżerów. Podhale, 
to zatem również miejsce, gdzie możesz podnosić kwalifikacje i zwiększać swoje szanse. Akademia oferuje szkolenia z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, sprzedaży, organizacji i negocjacji. Istnieje możliwość opracowania spersonalizowanego programu oraz dostosowania terminów, a także miejsca szkolenia. Istotne jest też to, że niezależnie od tego, czy jesteś osobą indywidualną, czy przedsiębiorcą możesz starać się o dofinansowanie do szkoleń. Wysoką jakość szkoleń przeprowadzonych przez Akademię Managera podkreślają liczne opinie, które znajdziesz na ich stronie.

Podniesienie swoich umiejętności może być pierwszym, ważnym krokiem na Twojej drodze do założenia własnego przedsiębiorstwa. Nie zmniejszaj swoich szans i pomyśl o swoim rozwoju i rozwoju swojej firmy już dzisiaj!
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas