LASEROWA KOREKCJA POWIEK – w Tatrzańskim Centrum Medycznym GalicaMed (art. sponsorowany) - podhale24.pl
Sobota, 09 grudnia
Imieniny: Leokadii, Wiesławy, Nataszy
Zakopane
Clouds
-7°
Wiatr: 5.868 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-4°
Wiatr: 6.552 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-7°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.796 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
-8°
Wiatr: 6.48 km/h Wilgotność: 89 %
Jakość powietrza
72 %
Nowy Targ
156 %
Zakopane
34 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Dobra
PM 10: 36 | 72 %
Zakopane
Umiarkowana
PM 10: 78 | 156 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 17 | 34 %
27.09.2023, 10:25 | czytano: 1140

LASEROWA KOREKCJA POWIEK – w Tatrzańskim Centrum Medycznym GalicaMed (art. sponsorowany)

Czy wiesz, że można wizualnie odmłodzić okolice oczu o kilka lat, jednocześnie przywracając komfort widzenia, w przypadku gdy powieki zasłaniają jego pole?

Skóra powiek niestety najszybciej zdradza nasz wiek, ponieważ jest wyjątkowo cienka i delikatna. Z wiekiem staje się coraz bardziej rozciągnięta ze względu na zmniejszającą się ilość kolagenu i elastyny – białek strukturalnych, dzięki którym tkanki są odpowiednio elastyczne i jędrne. Jednocześnie starzejący się organizm wytwarza coraz mniej nowych włókien kolagenowych i elastynowych, tracąc zdolność do regeneracji.

Dzięki małoinwazyjnemu zabiegowi laserowej korekcji powiek możliwe jest pozbycie się mankamentu estetycznego: zarówno rozciągniętej, postarzałej skóry powiek górnych, jak i workowatych powiek dolnych, w których występują tzw. przepukliny tłuszczowe nadające naszym twarzom zmęczony, smutny wyraz.

LASEROWA KOREKCJA POWIEK – ZABIEG DLA KOBIET I MĘŻCZYZN


Mimo że wydaje się, że z osiągnieć medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej korzystają głównie kobiety, laserowa korekcja powiek wybierana jest również przez Panów. Zwłaszcza w przypadku znacznych nawisów skóry powiek górnych, które ograniczają im pole widzenia.
Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym z wykorzystaniem nowoczesnego i bezpiecznego sprzętu laserowego. Jego zaletą, w porównaniu do tradycyjnej metody chirurgicznej, jest bardzo precyzyjne działanie, przy jednoczesnym zamykaniu naczynek krwionośnych oraz delikatnym obkurczaniu cienkiej skóry. Ogranicza to do minimum krwawienie podczas przeprowadzania procedury, a przy okazji przyspiesza proces regeneracji i zostawia minimalne blizny.

Jak w przypadku każdego zabiegu efekt końcowy, widoczny zazwyczaj po około 2 miesiącach, uzależniony jest od trybu życia Pacjenta, wyjściowego stanu skóry czy przestrzegania zaleceń lekarskich – niemniej jednak należy się spodziewać wizualnego cofnięcia czasu o kilka lat oraz przywróconego komfortu codziennego funkcjonowania.

Tatrzańskie Centrum Medyczne GalicaMed w Poroninie to jedyne miejsce na Podhalu, gdzie wykonywana jest wspomniana procedura. Zabiegi laserowej korekcji powiek przeprowadza Pan doktor Andrzej Kustra – chirurg ogólny, flebolog – który szkolenia z technik laserowych odbywał wiele lat temu w Brazylii. Obecnie Pan doktor sam przeprowadza szkolenia dla lekarzy oraz prowadzi własną klinikę w Kielcach, skąd przyjeżdża do podhalańskich Pacjentów.

Ponadto dr Kustra przeprowadza takie zabiegi jak:
  • laserowe usuwanie żylaków (EVLT),
  • miniflebektomia,
  • skleroterapia
  • lifting brwi,
  • czy plastyka brzucha.
Wykonuje także badania USG Dopplera.

Najbliższe konsultacje odbędą się w sobotę 30 września.

Kontakt i zapisy: 18 263 70 77
ul. Piłsudskiego 101, Poronin
www.galicamed.pl
Reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Zobacz także
komentarze
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas