Piątek, 23 sierpień 2019, Imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży
Jabłonka i okolice
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
19°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clear
19°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 72
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Clouds
18°
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 88
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra

co, gdzie, kiedy

XIX Bal Charytatywny #PomocNaSzczytach
16.02.2019 19:00 / czytano: 355 / powrót

Tatrzańska Izba Gospodarcza zaprasza na XIX Bal Charytatywny #PomocNaSzczytach - 16 lutego 2019 roku w Hotelu Mercure Kasprowy *** w Zakopanem.

Celem balu jest pozyskanie środków finansowych na realizację programu wsparcia dla dzieci z Podhala. Cały dochód z balu przeznaczony będzie na stypendia dla wybitnych i uzdolnionych dzieci z Podhala.

Program #PomocNaSzczytach to system pomocy stypendialnej dla najzdolniejszych dzieci dający im możliwość pokonania barier finansowych w celu osiągnięcia sukcesów sportowych, artystycznych i innych.

Każdy uczestnik balu może zostać Ambasadorem programu i pomóc w realizacji dziecięcych marzeń. Podczas balu odbędzie się licytacja dzieł sztuki znanych artystów i trofeów sportowych podarowanych przez znanych sportowców oraz konkurs z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów balu.

Bal wspierają muzycznie - Zespół Beti & Bobass i MW Sound Marek Wacławski, kulinarnie - „wirtuozi” kuchni z Hotelu Mercure Kasprowy, organizacyjnie - orkiestra ludzi dobrej woli, finansowo- darczyńcy i sponsorzy.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij