Sobota, 25 maj 2019, Imieniny: Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny
Szczawnica i okolice
Clouds
19°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
21°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 43
Clouds
22°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Clouds
20°
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 49
Jakość powietrza
Nowy Targ
Brak pomiaru
Zakopane
Brak pomiaru

co, gdzie, kiedy

Siatkówka mężczyzn
16.03.2019 18:00 / czytano: 228 / powrót

Spotkanie w ramach II Ligi Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej, pomiędzy KS Gorce Nowy Targ i Jaworze Ptaszkowa, odbędzie się 16 marca br. o godzinie 18:00 w Hali Gorce przy Al. 1000-lecia 74.

Śmiało można stwierdzić, że będzie to spotkanie "za 6 punktów", bowiem zespół z Ptaszkowej jest naszym bezpośrednim sąsiadem w tabeli.

Jest to już ostatni mecz sezonu 2018/2019 przed własną publicznością.
Korzystając z okazji, w imieniu Zarządu Klubu, sztabu szkoleniowego oraz zawodników, serdecznie dziękuję kibicom za obecność na trybunach i doping.
Mediom za promowanie naszych spotkań oraz współpracę.
Sponsorom za wkład finansowy oraz zaangażowanie w pracę na rzecz zespołu.

Pragnę poinformować, że mimo iż bieżący sezon jeszcze trwa (pozostały nam do rozegrania dwa spotkania), to już prowadzimy rozmowy na temat rozwijania tego projektu, jakim jest utrzymanie w Nowym Targu drużyny seniorów siatkówki. Zainteresowanie ze strony kibiców pokazuje, że jest na Podhalu miejsce dla tej pięknej dyscypliny.

Cały czas prowadzimy szkolenie grupach dziecięcych i młodzieżowych. Zachęcamy dzieci i młodzież do kontaktu z KS Gorce. Można do nas przyjść i sprawdzić swoje predyspozycje do gry w siatkówkę. Zapewniam, że jest to sport, który uzależnia w sposób bardzo pozytywny :)

Ze sportowym pozdrowieniem - Piotr Rypel

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij