Sobota, 29 luty 2020, Imieniny:
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 47
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 47
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 47
Clouds
Wiatr: 25.92 km/h Wilgotność: 45
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 47
Clouds
Wiatr: 37.08 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra

co, gdzie, kiedy

Juwenalia w Nowym Targu
17.05.2019 20:00 / czytano: 1439 / powrót

Tegoroczne juwenalia Podhalańskie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Targu odbędą się w dniach 16 - 17 maja, a gwiazdą muzyczną imprezy na Rynku będzie słynny DJ.

16 maja studenci zapraszają całą brać studencką do sportowych zmagań. W trakcie tej imprezy tj. w czwartek na terenie Hali Gorce w Nowym Targu zostanie zorganizowany dzień sportu, podczas którego chętne drużyny będą mogły się zmierzyć w takich dziedzinach sportowych jak : bieg z przeszkodami, koszykówka, piłka nożna lub piłka halowa.

Drugi dzień 17 maja zapowiada także moc atrakcji: przemarsz korowodu ulicami Nowego Targu, odebranie kluczy do miasta od Burmistrza Miasta, konkursy, prezentacje kół naukowych oraz wspaniały wieczór koncertowy na płycie nowotarskiego rynku. Tegoroczną gwiazdą Juwenaliów będzie producent muzyczny i DJ C-Bool, przy czym to nie jedyna atrakcja jaką zaplanowali organizatorzy. Usłyszymy różne gatunki muzyki: od rocka, poprzez hip-hop do pop-u. Następnie na płycie rynku będziemy się bawić przy bitach nadawanych przez formację Vivoo Music do godz. 24.00.

Komitet Organizacyjny Podhalańskich Juwenaliów PPWSZ w Nowym Targu, oprac. r/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij