Środa, 27 maj 2020, Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 76
Clouds
11°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 76
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 76
Rain
16°
Wiatr: 7.596 km/h Wilgotność: 65
Rain
10°
Wiatr: 4.824 km/h Wilgotność: 86
Clouds
13°
Wiatr: 12.96 km/h Wilgotność: 76
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Dobra
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Bezpłatne warsztaty marketingowe z ekspertem Google
13.06.2019 17:00 / czytano: 233 / powrót

Jutro w Cowork Zakopane przy ul. Krupówki 4 (I piętro) o godz. 17.00 odbędą się bezpłatne warsztaty "Jak skutecznie dotrzeć online do zagranicznych klientów”.

Wydarzenie jest wpisane w program tegorocznego Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Partnerem merytorycznym jest projekt Google Internetowe Rewolucje.

Turystyka w XXI wieku to branża niełatwa. Klienci są coraz bardziej wymagający, a komunikacja z nimi wymaga używania nowych narzędzi i kanałów opartych o nowe technologie. Mogą być one sprzymierzeńcem, ułatwiając kontakt z klientami z całego świata. Jak wykorzystywać je najlepiej i najtaniej odpowiemy podczas bezpłatnych warsztatów zorganizowanych przez Lokalną Organizację Turystyczną Made in Zakopane.

Warsztaty poprowadzi Patryk Sarka, ekspert projektu Google Internetowe Rewolucje. Doświadczenie w marketingu internetowym zdobywał od 2002 roku realizując liczne projekty marketingowe dla firm, w tym również firm z branży turystycznej. Obecnie prowadzi konsultacje i doradztwo oraz szkolenia dla firm w zakresie skutecznych działań e-marketingowych w projekcie Google Internetowe Rewolucje będącego częścią międzynarodowego projektu Grow with Google. Prywatnie pasjonat fotografii górskiej i krajobrazowej.

Materiały prasowe, oprac. r/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

boks reklamowy
miejsce na reklamę
boks reklamowy
miejsce na reklamę

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij