Poniedziałek, 17 luty 2020, Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Rain
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 5.4 km/h Wilgotność: 61
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Clouds
Wiatr: 1.8 km/h Wilgotność: 86
Jakość powietrza
Nowy Targ
Zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra

co, gdzie, kiedy

„Opowieści o Stworzeniu Świata” w nowotarskim MOK
13.09.2019 11:00 / czytano: 496 / powrót

NOWY TARG. MOK zaprasza w piątek 13 września o godzinie 11.oo na spektakl teatralny „Opowieści o Stworzeniu Świata”.

Spektakl dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz klas I-III szkół podstawowych w ramach akcji „Teatr za 5zł”. Zatem bilet to tylko 5zł/os. Uwaga Rezerwacje: tel. 18 266 21 32, email: tomasz_szlaga@mok.nowytarg.pl.

Opis spektaklu:
Jak powstał Świat? Został utkany, ulepiony, rozsypany, czy rozlał się na wszystkie strony i od tej porypo prostu już był? Kto przyczynił się do jego powstania?Przy dźwiękach harfy, mandoliny, trąbki, skrzypiec, gwizdków, grzechotek i innych perkusjonaliów opowiemy historie pochodzące z tradycji, wierzeń, mitów różnych kultur. Opowieści o Stworzeniu Świata, to muzyczno-teatralna podróż w cztery strony Świata.

Emilia Raiter harfistka, opowiadaczka, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Wrocławia oraz Prezydenta Miasta Lublin, laureatka konkursów międzynarodowych.

Sebastian Pikula - multiinstrumentalista, autor muzyki i tekstów, laureat wielu nagród i konkursów, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Przedstawienie było prezentowane na scenach i festiwalach w całej Polsce (m.in. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Opowiadania - Warszawa, Wschód Kultury - Rzeszów, Festiwal Czytania – Szczecin, Teatr w Oknie – Gdańsk, Noc Kultury – Lublin).

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij