Poniedziałek, 17 luty 2020, Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa
Zakopane i okolice
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Clouds
Wiatr: 9.36 km/h Wilgotność: 65
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dostateczna
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra

co, gdzie, kiedy

Piknik ekologiczny
22.09.2019 18:00 / czytano: 755 / powrót

22 września w amfiteatrze miejskim w Rabce-Zdroju odbędzie się Piknik Ekologiczny pt. „Odetchnij w uzdrowisku”. Jego organizatorem jest stowarzyszenie Lokomotywa przy współpracy z Urzędem Miejskim w Rabce-Zdroju.

Celem imprezy jest promocja proekologicznych postaw oraz szerzenie wiedzy na temat ochrony środowiska. Piknik odbędzie się w godzinach od 14 do 18, a jego program wypełniają różnego rodzaju wydarzenia, wśród nich m.in. spektakl ekologiczny dla dzieci, proekologiczne warsztaty, spotkania z ekspertami, degustacja potraw na ekonaczyniach i koncert. Mieszkańcy Rabki-Zdroju będą mogli dowiedzieć się jak wymienić piec na ekologicznych, jak podłączyć się do sieci gazowej oraz poznać możliwe formy dofinansowania.

Materiały prasowe, oprac. r/

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij