Niedziela, 05 lipiec 2020, Imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny
Jabłonka i okolice
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Clear
27°
Wiatr: 22.32 km/h Wilgotność: 42
Clouds
26°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Clouds
25°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 47
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo dobra
Zakopane
Bardzo dobra
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

VII Nowotarski Dzień Misyjny
18.10.2019 13:00 / czytano: 276 / powrót

NOWY TARG. W piątek 18 października w ramach Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego odbędzie się VII Nowotarski Dzień Misyjny dla uczniów szkół podstawowych z miasta i z gminy Nowy Targ. Organizatorem wydarzenia jest Szkolny Wolontariat Młodzieżowy działający przy I Liceum Ogólnokształcącym im. Seweryna Goszczyńskiego.

Celem tego przedsięwzięcia jest zwrócenie uwagi na działalność misjonarzy na różnych kontynentach, zapoznanie uczniów z krajobrazem, kulturą i tradycją krajów misyjnych, a także ukazanie codziennych problemów jakie występują wśród tamtejszych mieszkańców oraz zachęcenie młodzieży szkolnej do włączenia się w działalność misyjną na terenie miasta, gminy i szkoły - wyjaśniają organizatorzy.

Pierwsza i druga część spotkań odbywać się będzie w Kościele oraz w Domu Katechetycznym przy parafii NSPJ w Nowym Targu.

organizatorzy

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij