Piątek, 22 styczeń 2021, Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 75
Clouds
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 75
Fog
-1°
Wiatr: 3.708 km/h Wilgotność: 100
Clear
-0°
Wiatr: 12.528 km/h Wilgotność: 91
Clouds
Wiatr: 18.504 km/h Wilgotność: 75
Jakość powietrza
Nowy Targ
Bardzo zła
Zakopane
Umiarkowana
Rabka-Zdrój
Dobra
Aktualna sytuacja na Podhalu Koronawirus Ogłoszenia drobne i komunikaty

co, gdzie, kiedy

Światowy Dzień Śniegu
17.01.2021 11:00 / czytano: 403 / powrót

17 stycznia Zakopane już po raz dziesiąty świętować będzie Światowy Dzień Śniegu. FIS World Snow Day rokrocznie jest okazją dla dzieci oraz całych rodzin do spędzenia atrakcyjnego i radosnego czasu na śniegu, wzięcia udziału w zabawach, konkursach i zawodach, jednym słowem
 - cieszenia się zimą.

I choć tegoroczna jubileuszowa edycja w związku z obostrzeniami covidowymi odbędzie się głównie w przestrzeni wirtualnej, organizatorzy jak zwykle zadbają o dobre humory uczestników tego zimowego wydarzenia.

Idee niezmiennie przyświecające kampanii „Bring children to the snow” to: EXPLORE – ODKRYWAJ, ENJOY – BAW SIĘ, EXPERIENCE – DOŚWIADCZAJ, INTEGRATE – INTEGRUJ SIĘ i HELP – POMAGAJ. Już w najbliższą niedzielę na stronie www.zakopane.pl na dzieci czekać będzie więc mnóstwo atrakcji do odkrycia: ciekawe filmy, quiz sportowo-edukacyjny oraz pełne emocji relacje z poprzednich edycji imprezy. Ci, którzy tego dnia wybiorą się na spacer na Górną Rówień Krupową w Zakopanem, będą mogli skorzystać z przygotowanych tam specjalnie z okazji World Snow Day śnieżnych torów przeszkód, trasy biegowej oraz górki do jazdy na jabłuszku lub sankach. Nieopodal stanie również mobilny punkt krwiodawstwa, zapraszając wszystkich chętnych do oddania krwi potrzebującym.

Do uczestnictwa w wydarzeniu, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego, zapraszają: organizator Miasto Zakopane oraz Partnerzy: Tatrzański Park Narodowy, Policja Zakopane, PKL Gubałówka, Krwiodawstwo w Zakopanem oraz Tesko Zakopane.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij