Poniedziałek, 26 lipiec 2021, Imieniny: Anny, Mirosławy, Grażyny
Jabłonka i okolice
Clouds
15°
Wiatr: 4.536 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
15°
Wiatr: 4.608 km/h Wilgotność: 96 %
Rain
16°
Wiatr: 3.528 km/h Wilgotność: 95 %
Clouds
16°
Wiatr: 5.508 km/h Wilgotność: 95 %
Rain
16°
Wiatr: 10.872 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
14°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 96 %

co, gdzie, kiedy

Strefa kibica w Ochotnicy
25.07.2021 06:00 / czytano: 225 / powrót

Już w najbliższy weekend czeka nas sporo sportowych emocji. 23 lipca rozpoczynają się XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio a w Ochotnicy wielkie kibicowanie

W weekend Gmina Ochotnica Dolna będzie kibicować swojej krajance Kasi Niewiadomej - strefa kibica od soboty będzie działać przy budynku Wiejskiego Ośrodka Kultury w Ochotnicy Dolnej.

Kibicowanie rozpocznie się w sobotę 24 lipca od godz. 15.00.

Na początek odbędzie się prezentacja projektu szlaku rowerowego „Kasia Niewiadoma – Ochotnica Challenge”, który ma prowadzić po stromych podjazdach w ochotnickich potokach. W takich właśnie trudnych warunkach Kasia od najmłodszych lat doskonaliła swoje umiejętności kolarskie. Kilka odcinków tego szlaku w sobotę pokona grupa kolarzy, która w ten sposób będzie się solidaryzować z ochotniczanką w sportowej rywalizacji w Tokio.

Następnie odbędą się zawody rowerowe dla dzieci z rocznika 2007 – 2016 o Puchar Wójta Gminy Ochotnica Dolna pn. „Kibicujemy Kasi Niewiadomej”.

Od godziny 16.30 w namiocie przy amfiteatrze będzie czynne biuro zawodów. Zapraszamy do zapisów.

W międzyczasie zebrani w strefie kibica przygotują wspólnie transparenty, sportowe gadżety i flagi, aby strefa kibica w niedzielny poranek wypełniła się biało – czerwonymi barwami. 

Wieczorem zagra zespół KNT. Po koncercie rozpalona zostanie watra symbolizująca znicz olimpijski.

Drugiego dnia – w niedzielę 25 lipca – do strefy kibica zapraszamy wcześnie rano – o godz. 6.00. Odbędzie się transmisja live wyścigu - na telebimie o powierzchni 15 m2.

Tego dnia, podczas wyścigu, każdy kibic będzie mógł wesprzeć Kasię jadąc i kręcąc wspólnie z nią - na trenażerze. W ten sposób razem przejedziemy wszystkie kilometry, które mają do pokonania reprezentantki Polski i ochotniczanka Kasia - zachęcają organizatorzy.


newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij