Piątek, 07 października
Imieniny: Marii, Marka, Amalii
Zakopane
Clouds
12°
Wiatr: 2.844 km/h Wilgotność: 96 %
Clouds
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 94 %
Clouds
13°
Wiatr: 2.484 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
13°
Wiatr: 1.944 km/h Wilgotność: 92 %
Clouds
12°
Wiatr: 2.196 km/h Wilgotność: 93 %
Clouds
12°
Wiatr: 2.628 km/h Wilgotność: 96 %
Jakość powietrza
0 %
Nowy Targ
10 %
Zakopane
0 %
Rabka-Zdrój
Nowy Targ
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Zakopane
Bardzo dobra
PM 10: 5 | 10 %
Rabka-Zdrój
Bardzo dobra
PM 10: 0 | 0 %
Koronawirus
6
Zakażonych
0
Zgonów
Powiat
Nowotarski
Powiat
Tatrzański
Zakażonych
5
1
Zgonów
0
0
Na kwarantannie
0
0
Wykonanych testów
36
19
Co, gdzie, kiedy
czytano: 654

Dycha Pod Krokwią

„Dycha Pod Krokwią”, czyli biegowe wydarzenie, które odbędzie się w Zakopanem, zbliża się wielkimi krokami. Już 8 października miłośnicy tej formy aktywności będą mieli do pokonania 10-kilometrowy dystans na profesjonalnych trasach Centralnego Ośrodka Sportu.

W gronie uczestników zgłoszonych do biegu nie brakuje mieszkanek i mieszkańców Zakopanego, dla których przewidziano w ramach zawodów odrębną kategorię.

Widowiskowa sceneria wieczornego biegu na dystansie 10 km przy oświetleniu, znakomita biegaczka Joanna Jóźwik w roli ambasadora, rywalizacja w kategoriach open kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych grupach wiekowych, atrakcyjne pakiety startowe, wiele cennych nagród rzeczowych z głównymi smartwatchami od Suunto oraz nagrody-niespodzianki w ramach szczęśliwych numerków startowych – inauguracyjna odsłona biegu „Dycha Pod Krokwią” zapowiada się z wielu względów bardzo interesująco.

Szczególnie ciekawa propozycja czeka na mieszkańców Zakopanego, którzy będą mogli pokazać się z jak najlepszej strony na "domowym” terenie u podnóża Tatr i... zgarnąć atrakcyjne pakiety. Dla najlepszej zakopianki oraz najlepszego zakopiańczyka na mecie przewidziano m.in. specjalny Red Bull Recovery Box, stanowiący przydatny asortyment dla każdej osoby aktywnej. Nie zabraknie również dedykowanego pucharu w tej wyjątkowej kategorii.

Wsparcia dla imprezy „Dycha Pod Krokwią” udzielił samorząd Miasta Zakopane, fundując dla wszystkich uczestników biegowych zmagań unikatowe okolicznościowe medale. Patronat medialny nad wydarzeniem w regionie objął Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl.

Zapisy do udziału w biegu trwają online na www.bgtimesport.pl
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Zobacz wersję mobilną podhale24.pl
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas