Czwartek, 21 października 2021, Imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny
Czarny Dunajec i okolice
Clouds
11°
Wiatr: 9.504 km/h Wilgotność: 77 %
Clouds
11°
Wiatr: 9.54 km/h Wilgotność: 72 %
Clouds
11°
Wiatr: 7.416 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
11°
Wiatr: 7.38 km/h Wilgotność: 75 %
Clouds
13°
Wiatr: 13.608 km/h Wilgotność: 73 %
Clouds
11°
Wiatr: 15.624 km/h Wilgotność: 74 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!

co, gdzie, kiedy

Dycha Pod Krokwią
08.10.2021 18:00 / czytano: 595 / powrót

„Dycha Pod Krokwią”, czyli biegowe wydarzenie, które odbędzie się w Zakopanem, zbliża się wielkimi krokami. Już 8 października miłośnicy tej formy aktywności będą mieli do pokonania 10-kilometrowy dystans na profesjonalnych trasach Centralnego Ośrodka Sportu.

W gronie uczestników zgłoszonych do biegu nie brakuje mieszkanek i mieszkańców Zakopanego, dla których przewidziano w ramach zawodów odrębną kategorię.

Widowiskowa sceneria wieczornego biegu na dystansie 10 km przy oświetleniu, znakomita biegaczka Joanna Jóźwik w roli ambasadora, rywalizacja w kategoriach open kobiet i mężczyzn oraz w poszczególnych grupach wiekowych, atrakcyjne pakiety startowe, wiele cennych nagród rzeczowych z głównymi smartwatchami od Suunto oraz nagrody-niespodzianki w ramach szczęśliwych numerków startowych – inauguracyjna odsłona biegu „Dycha Pod Krokwią” zapowiada się z wielu względów bardzo interesująco.

Szczególnie ciekawa propozycja czeka na mieszkańców Zakopanego, którzy będą mogli pokazać się z jak najlepszej strony na "domowym” terenie u podnóża Tatr i... zgarnąć atrakcyjne pakiety. Dla najlepszej zakopianki oraz najlepszego zakopiańczyka na mecie przewidziano m.in. specjalny Red Bull Recovery Box, stanowiący przydatny asortyment dla każdej osoby aktywnej. Nie zabraknie również dedykowanego pucharu w tej wyjątkowej kategorii.

Wsparcia dla imprezy „Dycha Pod Krokwią” udzielił samorząd Miasta Zakopane, fundując dla wszystkich uczestników biegowych zmagań unikatowe okolicznościowe medale. Patronat medialny nad wydarzeniem w regionie objął Podhalański Portal Informacyjny podhale24.pl.

Zapisy do udziału w biegu trwają online na www.bgtimesport.pl

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
reklama

pozostałe wydarzenia

reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas