Środa, 08 grudnia 2021, Imieniny: Marii, Wirginii, Zenona
Rabka Zdrój i okolice
Clouds
-5°
Wiatr: 4.68 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-5°
Wiatr: 2.988 km/h Wilgotność: 95 %
Clear
-5°
Wiatr: 5.076 km/h Wilgotność: 90 %
Clouds
-5°
Wiatr: 5.184 km/h Wilgotność: 97 %
Clouds
-6°
Wiatr: 3.204 km/h Wilgotność: 98 %
Clouds
-6°
Wiatr: 7.308 km/h Wilgotność: 90 %
alert.podhale24.pl Jesteś świadkiem zdarzenia? Masz ciekawy temat?
Daj nam znać!

co, gdzie, kiedy

Dzień otwarty w Zespole Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce
26.11.2021 11:00 / czytano: 741 / powrót

Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce ma zaszczyt zaprosić uczniów klas siódmych i ósmych na dzień otwarty, który odbędzie się 26 listopada o godz. 11:00.

Zapraszamy wszystkich zdecydowanych i niezdecydowanych. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć i samemu się przekonać, że Zespół Szkół im. Bohaterów Westerplatte w Jabłonce to idealne miejsce dla kontynuowania nauki i przygotowania się do dorosłego życia.

Oferta edukacyjna na rok 2022/2023 Liceum Ogólnokształcące I A (humanistyczno – artystyczna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: historia, j. polski, j. angielski I B (inżynieryjno – techniczna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: matematyka, fizyka, j. angielski I C (ratowniczo – medyczna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: biologia, chemia, j. angielski I D (wojskowo – policyjna) – przedmioty w zakresie rozszerzonym: matematyka, geografia, j. angielski Technikum Kl. I A technik informatyk (matematyka) Kl. I B technik handlowiec (matematyka) I C Technik żywienia i usług gastronomicznych (chemia) I D Technik ekonomista (matematyka) Szkoła Branżowa Rolnicza I Stopnia I A – Wielozawodowa: fryzjer, stolarz, piekarz, murarz-tynkarz, blacharz samochodowy, blacharz, elektryk, mechanik pojazdów samochodowych, wędliniarz, cukiernik, cieśla, rolnik, obuwnik. I B – kucharz/sprzedawca.

newsletter

Przegapiłeś interesujące Cię wydarzenie? Nie widziałeś o nim? Podaj nam swój e-mail a będziesz otrzymywał aktualne informacje o zbliżających się wydarzeniach z działu co gdzie kiedy.

reklama
boks reklamowy
miejsce na reklamę

pozostałe wydarzenia

boks reklamowy
miejsce na reklamę
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Skontaktuj się z nami
Adres korespondencyjny Podhale24.pl
ul. Krzywa 9
34-400 Nowy Targ
Obserwuj nas