Wtorek, 12 listopad 2019, Imieniny: Renaty, Witolda, Czcibora
Zakopane i okolice
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
10°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Clouds
10°
Wiatr: 7.56 km/h Wilgotność: 87
Rain
11°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Rain
12°
Wiatr: 3.6 km/h Wilgotność: 100
Jakość powietrza
Nowy Targ
Dobra
Zakopane
Bardzo dobra
27.04.2017, 15:40

Targi budownictwa już 13-14 maja

Już po raz 22. w nowotarskiej hali lodowej odbędą się Podhalańskie Targi Budownictwa. Tegorocznym hasłem przewodnim imprezy jest walka o czyste powietrze dla Podhala.

Na imprezę przyjedzie Autobus Energetyczny Krajowej Agencji Poszanowania Energii, który będzie edukował, bawił zarówno dorosłych jak i dzieci, a wszystko to w trosce o nasz klimat.

Na hali Eko Doradca przedstawi możliwości i warunki uzyskania dofinansowania w ramach wymiany piecy. W hali oraz na terenie zewnętrznym producenci zaprezentują kotły, paliwa, materiały spełniające warunki dofinansowań. Ponadto kilkadziesiąt stoisk z materiałami do remontu, zmiany designu naszego wnętrza oraz jego otocznia.

Rodzice będą mogli zostawić swoje dzieci pod opieką fachowych animatorów w Klubie Kreatywnego Inżyniera FLOJAMO, gdzie przy użyciu miniaturowych „prawdziwych” materiałów budowlanych, pomogą wybudować ich wymarzony dom.

Targi otwarte będą od 10 do 17 a w konkursie dla zwiedzających wygrać będzie można zestaw klimatyzacyjny o wartości 4000 zł ufundowany przez firmę Ecocool. Organizator imprezy - firma Promocja-Targi z Wadowic zapowiada, że w tej edycji targów udział weźmie ponad 100 wystawców.


oprac wo. na podsatawie mat. organizatora, fot. archiwlane Michał Adamowski
najnowsze informacje
dodaj komentarz
regulamin
Komentarze są prywatnymi opiniami czytelników portalu. Podhale24.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Podhale24.pl zastrzega sobie prawo do nie publikowania komentarzy, w szczególności zawierających wulgaryzmy, wzywających do zachowań niezgodnych z prawem, obrażających osoby publiczne i prywatne, obrażających inne narodowości, rasy, religie itd.
Usuwane mogą być również komentarze nie dotyczące danego tematu, bezpośrednio atakujące interlokutorów, zawierające reklamy lub linki do innych stron www, zawierające dane osobowe, teleadresowe i adresy e-mail oraz zawierające uwagi skierowane do redakcji podhale24.pl (dziękujemy za Państwa opinie i uwagi, ale oczekujemy na nie pod adresem redakcja@podhale24.pl).
reklama
kursy walut
reklama
reklama
reklama
Pod naszym patronatem
Ta strona używa cookies. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności. Zamknij