
Rabkoland oficjalnie otwarty
Symboliczne przecięcie wstęgi, pamiątkowe balony i całodniowa przygoda - tak w skrócie wyglądał weekend otwarcia Rabkolandu, rodzinnego parku rozrywki w Rabce-Zdroju.
Na 3 i 4 maja zaplanowano huczną imprezę "Rabkoland, poczuj to!", w trakcie której nie zabraknie m.in. spektakli, warsztatów sensorycznych czy dojenia krowy z Ciocią Marynią.
26 kwietnia był pierwszym dniem, kiedy Goście mogli odwiedzić Rabkoland po zimowej przerwie. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się majówka, która potrwa od czwartku do niedzieli. Na 3 i 4 maja przygotowaliśmy imprezę "Rabkoland, poczuj to!" z bogatym programem. W godz. 9.45-10.00 na Gości będzie czekać show taneczne przy wejściu głównym, a o godz. 10.00 rozpocznie się symboliczne przywitanie odwiedzających. Na godz. 12.30, 14.30 i 16.30 zaplanowano warsztaty Teatru Lalek Rabcio, lecz to zaledwie część programu naszej imprezy - mówi Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

O godz. 13.00 i 16.00 odbędzie się spektakl Krucabomby w Letnim Warsztacie, a o godz. 13.00 i 16.30 oprowadzanie Gości po Spiżarni. To nie koniec. O godz. 13.30 i 15.30 ruszą rodzinne warsztaty sensoryczne polegające na "postaciotwórstwie", a niedługo później, bo o godz. 14.00, będzie można wziąć udział w dojeniu krowy z Ciocią Marynią. O godz. 15.00 najmłodsi spotkają bohaterów Parku na Orkiestronie. Ponadto dzieci, jak i dorośli będą mogli zrobić sobie zdjęcie z ulubionymi mieszkańcami Rabkolandu i skorzystają z punktów gastronomicznych.

- Mamy kolejną świetną wiadomość. Osoby, które odwiedzą nas w majówkę, po raz pierwszy skorzystają z nowej atrakcji w Parku, a mowa o Pofyrtanym Lesie! To przygoda w koronach drzew, gwarantująca zabawę oraz trening zręczności, zwinności i sprytu. Goście będą mieli do pokonania łącznie 20 mostów, przemieszczając się między kładkami, skrzyniami, linami i drabinami na wysokości nawet 7 metrów. Dodajmy, że w Parku istnieje obecnie blisko 50 atrakcji w 6 strefach tematycznych. To karuzele, rollercoastery, koło widokowe, atrakcje wodne, samochody, place zabaw czy foto punkty. To gwarancja udanego wypoczynku. Zapraszamy - podkreśla Kamil Lech.
1-4 maja Rabkoland będzie otwarty w godz. 10-18. Po majówce, w dni robocze Park będzie czynny w godz. 10-17, a w trakcie weekendów w godz. 10-18.
Mat. prasowe, r/
copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 29.04.2025 10:40