Czarny Dunajec: w klubie Dragon wybrano nową Miss Lata

- Nie spodziewałam się wygranej, bo było dużo wspaniałych dziewczyn, a te wybory traktowałyśmy jako dobrą zabawę - mówi Weronika Knapik, nowo wybrana Miss Lata 2010. Impreza odbyła się w sobotę w klubie muzycznym Dragon w Czarnym Dunajcu.
Wybory Miss Lata 2010 przeprowadzone zostały pierwszy raz w ramach konkursu Miss Club Poland 2010. O tytuł wakacyjnej miss ubiegało się w sumie 12 dziewcząt, z taki różnych miejscowości, jak Ponice, Morawczyna, Piekielnik, Witów, Zaskale, Szlembark, Ząb, Jabłonka, Nowy Targ, Zakopane i Kraków. Kandydatki zaprezentowały się licznie zgromadzonej publiczności w trzech odsłonach – w sukienkach koktajlowych, odzieży sportowej i strojach kąpielowych. Ostatecznie tytuł najpiękniejszej, szarfa i cenne nagrody w tym wycieczka do Egiptu na dwóch osób trafiły w ręce kandydatki z nr 7. Weronika Knapik ma 17 lat, 174 m wzrostu i mieszka w Nowym Targu. - Najtrudniejsza była dla mnie pierwsza prezentacja, bo oczywiście miałam lekką tremę, ale kolejne poszły już łatwo. Do wyborów nie namawiał mnie nikt, sama się zdecydowałam. I nie żałuje swojej decyzji - powiedziała tuż po ogłoszeniu werdyktu jury nowa miss. I Wicemiss Lata została Edyta Granat z Zaskala, natomiast tytuł II wicemiss powędrował do Dagmary Hicner z Krakowa. Widzowie również mogli decydować i ostatecznie Miss Publiczności została Mariola Gromada z Zębu.

Wyborom zorganizowanym przez klub Dragon i Podhalańską Agencję Reklamowo-Artystyczną „PARA” towarzyszyły pokazy mody. Modelki zaprezentowały kolekcje „Coffee Break” Doroty Pietruszki z Krakowa, inspiracje góralszczyzną Andrzeja Siekierki z Suchego zmysłową bieliznę oraz awangardową twórczość studentów II roku Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie.

del/

Na zdjęciu: laureatki: Miss Lata 2010 Weronika Knapik (w środku), I wicemiss Edyta Granat (z lewej) i II wicemiss Dagmara Hicner. Na pierwszym zdjęciu w galerii: I Wicemiss Polonia Małopolski 2010 i ćwierćfinalistka Miss Polonia 2010 - Aneta Bartusiak z Muszyny, która wzięła udział w pokazach mody, a na drugim - Anna Wąś, modelka z Podhala.

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 26.07.2010 17:24