Hanka Wójciak z zespołem w Dworcu Tatrzańskim (zdjęcia)

ZAKOPANE. W Dworcu Tatrzańskim wystąpiła Hanka Wójciak. Towarzyszył jej zespół w składzie: Tomasz Czaderski - darbuka i cajon, Jacek Długosz - gitara, Mateusz Frankiewicz - kontrabas, Marcin Skaba - skrzypce oraz Andrzej Zagajewski - mandola.
Pochodząca z Olczy wokalistka jest laureatką trzeciej nagrody w konkursie"Pamiętajmy o Osieckiej". Jej aranżacja utworu „Byle nie o miłości” z muzyką Adama Sławińskiego znalazła się na płycie zawierającej najlepsze wykonania laureatów Konkursu z lat 2002-2008. W ubiegłym roku zdobyła pierwszą nagrodę na 46. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie i nagrodę na Festiwalu Twórczości Korowód.

Podczas zakopiańskiego koncertu zaśpiewała swoje utwory, zarówno te mające swoje korzenie w podhalańskim folklorze, jak i nastrojowe ballady.

s/ zdj. Piotr Korczak

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 24.11.2012 18:38