Wypadek samochodowy w Dębnie Podhalańskim. Wielu poszkodowanych, w tym dzieci

Na drodze wojewódzkiej, na wysokości cmentarza Dębnie, zderzyły się dwa samochody osobowe. Jest wielu poszkodowanych. Najcięższe obrażenia ciała odniosła 70-letnia mieszkanka Częstochowy, którą w stanie ciężkim zabrano do szpitala. Autami kierowali mieszkańcy Białki Tatrzańskiej i Waksmunda.
Wypadek wydarzył się około godz. 13. - Kierujący Seatem 26-letni mieszkaniec Białki Tatrzańskiej podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi Volvo, którym kierował 40-letni mieszkaniec Waksmunda i doprowadził do zderzenia - informuje podkom. Roman Wolski, rzecznik nowotarskiej policji. W wypadku ucierpieli pasażerowie Seata: 25-letnia mieszkanka Białego Dunajca i dwoje dzieci, w wieku 12 i 14 lat, mieszkańcy Mykanowa oraz 70-letnia mieszkanka Częstochowy, która jest w stanie ciężkim. Obrażeń doznała również 49-letnia mieszkanka Krakowa, pasażerka Volvo.

Policja wyjaśnia okoliczności wypadku. Informację o zderzeniu samochodów otrzymaliśmy na kontakt@podhale24.pl. Dziękujemy.

r/

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 09.08.2014 15:06