14. Charytatywny Bal Andrzejkowy (zdjęcia)

Po raz 14. odbył się Charytatywny Bal Andrzejkowy zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną „Chatka”, Rycerzy Kolumba i Fundację Dla CHATKI,
Bal odbył się w pięknej Sali Willa Orchidea w Waksmundzie . Jak co roku goście i organizatorzy nie zawiedli i nie zabrakło pysznego jedzenia, dobrej muzyki i wyjątkowej atmosfery. Zabawa trwała do białego rana, a zebrane podczas licytacji 22 tys. zł zasilą konto „Chatki”.

„Chatka” od dłuższego czasu boryka się problemami lokalowymi. Podopiecznych przybywa, a miejsca brakuje. W tym roku dzięki współpracy z zaprzyjaźnionym biurem projektowym powstała koncepcja rozbudowy budynku. Wszystkie zebrane środki będą przeznaczane na kolejne etapy realizacji tego projektu. Organizatorzy i podopieczni serdecznie dziękują wszystkim gościom za obecność na Balu, hojność i wspaniała zabawę.

Przypominamy, że Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną jest Organizacją Pożytku Publicznego i może pozyskiwać 1% podatku. Każda złotówka będzie kolejną cegłą do powstania nowego budynku.

organizatorzy, oprac. r/ zdjęcia Zbigniew Krauzowicz

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 29.11.2016 17:07