Charytatywny bal już dziś w "Zadymie"

Fundacja "Szczęśliwe Jutro" i "Karczma Zadyma" zapraszają na pierwszy Charytatywny Bal, który odbędzie się 21 stycznia (sobota) o godz. 19.00 w "Karczmie Zadyma".
Kolacje przygotują uczestnicy ostatniej edycji MasterChef, o słodki poczęstunek zadba "Lilla Vanilla", na scenie zagra zespół "Sizal", zostanie również przeprowadzona aukcja charytatywna. Fundację wspiera Staszek Karpiel-Bułecka, więcej na ten temat podczas balu.

Cena biletu 90zł/os do nabycia w "Karczmie Zadyma" i Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. W cenie biletu kolacja dwudaniowa serwowana, druga kolacja przygotowana przez uczestników MasterChef na oczach gości, stół szwedzki, tort, kawa, herbata i napoje zimne.

Fundacja "Szczęśliwe Jutro" powstała by pomagać rodzinom, znajdującym się w trudnej sytuacji, a szczególnie dzieciom wychowującym się w tych rodzinach lub przebywającym w domach dziecka.

- Naszym pierwszym działaniem jest budowa Przystani Szczęśliwe Jutro i otwarcie tam domu dziecka dla nastolatek w ciąży i z małymi dziećmi - informują organizatorzy. - Fundacja dzierżawi budynek po nieczynnej szkole we Wróblówce, który będzie przeznaczony na Przystań Szczęśliwe Jutro (dom dziecka). Aby mógł służyć wychowankom i spełniać wszystkie planowane funkcje, wymaga natychmiastowego remontu i wyposażenia. Biorąc udział w balu przyczynią się Państwo do powstania pierwszej w Powiecie Nowotarskim a drugiej w Województwie Małopolskim placówce tego typu.

oprac.r/ materiały prasowe

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 21.01.2017 10:29