Porażka "Szarotek" w pierwszym meczu półfinału (zdjęcia z Krakowa)

Od porażki 3:7 w Krakowie, hokeiści TatrySki Podhale Nowy Targ rozpoczęli walkę o finał play off w hokeju na lodzie. Tak jak w całym sezonie, tak też w pierwszym meczu półfinału zespół Comarch Cracovia był nie do pokonania.
Decydująca okazała się pierwsza tercja, w której padło aż siedem bramek, z czego pięć wbili nowotarżanom hokeiści z Krakowa. Początek wyglądał optymistycznie, bo zespół TatrySki Podhale Nowy Targ dwukrotnie wychodził na prowadzenie, na 1:0 i na 2:1, po trafieniach Krzysztofa Zapały i Kaspra Bryniczki, ale potem strzelali już tylko krakowianie, którzy do szatni schodzili z pięcioma bramkami na koncie. Druga tercja zakończyła się bezbramkowo. W trzeciej zawodnicy Comarch trafili dwa razy, a TatrySki raz (drugiego gola strzelił Bryniczka), skutkiem czego całe spotkanie zakończyło się wynikiem 7:3 dla krakowian.

W środę drugi mecz w Krakowie (transmitować go będzie TVP Sport), a potem rywalizacja przeniesie się do Nowego Targu.

r/ fot. Joanna Maczugowska

Wybierz najlepszego hokeistę Szarotek! Trwa plebiscyt na najlepszego zawodnika bieżącego sezonu przygotowany wspólnie z portalem SportowePodhale.pl - wejdź na MVPhokej.sportowepodhale.pl i wybierz swojego faworyta!

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 07.03.2017 20:41