Drużyna dziewcząt z Zespołu Szkół we Frydmanie w finale wojewódzkim w Krakowie

Drużyna dziewcząt z klas II i III Zespołu Szkół we Frydmanie w składzie: Paulina Pawlik, Natalia Nalepka, Kornelia Horniczak, Aleksandra Kutarnia, Eliza Dudas, Magdalena Wójcik, Izabela Żołądek, Dagmara Bigos, Kamila Dzioboń, Emilia Kapołka reprezentowała powiat nowotarski na wojewódzkich zawodach w piłce nożnej kategorii U-10 w Krakowie.
Była to już XVII edycja turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. W tej kategorii wiekowej w finale wojewódzkim uczestniczyły dziewczynki z 14 drużyn powstałych przy szkołach i klubach sportowych.

W pierwszej fazie turnieju drużyny zostały podzielone na 4 grupy. Zespół naszych zawodniczek zajął I miejsce w grupie, pokonując rywalki i nie tracąc przy tym żadnej bramki. Niestety, później przeciwnicy okazali się mocniejsi od naszych sportowców. Mimo zaciętych i wyrównanych potyczek zabrakło odrobinę szczęścia i nie udało się tym razem zająć czołowego miejsca. Mimo tego dziewczyny nie czują się przegrane. Każda z zawodniczek otrzymała medal, prezent oraz miała możliwość spotkania z Kubusiem i ogromną rzeszą młodych sportowców biorących udział w turnieju. Życzymy dalszych sukcesów.

źródło: szkoła

copyright 2007 podhale24.plData publikacji: 06.04.2017 20:35